Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennétek más ajándékot ez után?

Vennétek más ajándékot ez után?

Figyelt kérdés

Anyósékkal lakunk még. Tegnap itt volt a sógórnőm délelött. Mi dolgoztunk nem találkoztunk vele. De este felhívott a sógórnőm hogy látták mit vettünk karácsonyra és csak szól hogy vigyem vissza időbe mert neki az nem kell.


Úgy vagyok vele ajándék lónak ne nézze a fogát... a másik meg mit kutat a szobánkba? Az ajándékok az ágynemütartóba vannak benn.


Mondtam neki is h ki engedte meg hogy kutasson a szobánkba de erre megsértődött. Ugy vagyok vele higy akkor nem is kap semmit. Én már nem szaladgálok ajándékok után.


2020. dec. 19. 18:47
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
92%
ez az minek veszel olyat pl.konyhai eszközöket hogy nem is tudod hogy főz e vagy sem...vegyük úgy hogy én egyáltalánnem főzök, csak rendelni szoktam meg venni erre te veszel nekem valami menő konyhás cuccot anélkül hogy tudnád mits szeretek...ez arra utal hogy egyáltalán nem ismersz és még rám menőzöl hogy te háziasabb vagy mint én..és nesze eriggyé főzni.kérdező itt te is hibás vagy mivel nem ismered az anyósod, nem ismered mi az érdeklődési köre...kicsit érdeklődj iránta máskor ha ajit veszel neki. én nem tudom elhinnie zt amatatós sztorit bocs kérdező..de ez nem áll össze főleghogy a másik kérdéseben se írtad ezt.
2020. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Mivel sportos típus gondoltuk örülni fog neki meg máskor is hord melegitőt. Nike,retro,adidas. Ezt mind láttuk rajta már.
2020. dec. 20. 13:38
 33/50 anonim ***** válasza:
77%

29..nagyon igazad van!

nyilván kamu...kétszer irja ki a kérdést ráadásul máshogy..kérdező ennyire jó színben akarsz feltunni vagy mi? mindenki követ el hibákat..

2020. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
81%

33..akkor miért nrm ilxet vettél neki konyhai cucc helyett??

ennyire egyszerű látod!

2020. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
A másik kérdések nem az enyémek. Anyós szeretolni fogja az ajándékot. Szereti a Berlinger dolgokat. Tavaly a késkészletnek is örült
2020. dec. 20. 13:43
 36/50 A kérdező kommentje:

Irtam is hogy adidas melegitő a sógórnőmé...

Bár nist eszembe jutott higy lehet azt hiszi az edények az övé?

2020. dec. 20. 13:44
 37/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért mert turkált már csak azért se adnék semmit
2020. dec. 20. 13:49
 38/50 anonim ***** válasza:
83%

Na jóóó... #29-es vagyok, kérdező te nem vagy túl okos...

Én most feltételezni fogom, hogy nem kamu a kérdésed, mert én hiszem, hogy a válaszadásnak csak így van értelme.

De te annyira sem kommunikálsz a sógornőddel, hogy megbeszéld vele ezt a félreértést? Hogy reagált a házastársad a viselkedésére, ők sem beszélgettek erről a testvérével? Legalább azt ezen a ponton tudnodnia kéne már egyikőtöknek, hogy mit hisz ajándéknak, ha meg nem tudod akkor nem ismeritek annyira hogy ajándékot vegyetek neki a véleménye nélkül... Én nem tudom miért ilyen bonyolult ajándékozni meg fogadni azt manapság...

2020. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
80%
A turkálásért meg már írtam egy sokkal korábbi válaszomban, hogy egy kis tréfát megérdemelne (én vennék rosszabb ajándékot és én kérdeztem meg mit kapott- #29)
2020. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Savlekotő ***** válasza:
69%

Én nem tudom miért ilyen bonyolult ajándékozni meg fogadni azt manapság...

Mert nulla a kommunikáció,és mert a közeli hozzátartozók is idegenek akik azt se tudják a másik kicsoda---

2020. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!