Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennétek más ajándékot ez után?

Vennétek más ajándékot ez után?

Figyelt kérdés

Anyósékkal lakunk még. Tegnap itt volt a sógórnőm délelött. Mi dolgoztunk nem találkoztunk vele. De este felhívott a sógórnőm hogy látták mit vettünk karácsonyra és csak szól hogy vigyem vissza időbe mert neki az nem kell.


Úgy vagyok vele ajándék lónak ne nézze a fogát... a másik meg mit kutat a szobánkba? Az ajándékok az ágynemütartóba vannak benn.


Mondtam neki is h ki engedte meg hogy kutasson a szobánkba de erre megsértődött. Ugy vagyok vele higy akkor nem is kap semmit. Én már nem szaladgálok ajándékok után.


2020. dec. 19. 18:47
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Gondolom ki következtette... még anyós berlinger étkészlete volt ott meg a sógorom-a férje villanyborotvája
2020. dec. 19. 19:23
 12/50 anonim ***** válasza:
92%

Nem tennék semmit és nem is vinnék mást. Azt csinálnám, hogyha rám is jó lenne a melegítő, abban jelennék meg karácsonykor és elmondanám, hogy miután megtalálta, te felhívtad a boltot, nem veszik vissza. Ő már elmondta, hogy nem kéri, neked viszont bejön, ezért hordod. Aztán adnám körbe a többieknek a csomagokat. (Ha nem a te méreted, akkor lehet azt mondani, hogy odaadtad valaki kedves ismerősnek (konkrét névvel említve), aki nagyon örült neki.)

A kifogásról meg... Fázott, persze, és az ágynemű tartóban keresi először, aztán nem azt gondolja, hogy magadnak vagy másnak vetted, hanem rögtön feltételezi, hogy az övé. A te tárolódban a te cuccaid vannak, innentől nettó butaság részéről jelezni, hogy nem tetszik. A védekezése meg is bukott.

2020. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
78%
Szégyenítsd meg a karácsonyi családi összejövetelen. Hogy bejár hozzátok kutatni, kevesellte ami ajándékot talált, ezért ő idén nem kap ajándékot.
2020. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél neki egy pár zoknit a kínaiban, és büszkén mond, hogy kicserélted.
2020. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
76%
Én visszavinném a pénzt meg elraknám és adnék helyette egy doboz bonbont neki. Ha kérdezi vagy megsértődik megmondanám, hogy sajnálom, de ennyi idő alatt mást beszerzeni már nem lehetett.. Viszont nem szólnék be meg nem is magyarázkodnék. Nem süllyedek le az ilyenek szintjére.
2020. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem kapna semmit
2020. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes reggel még nem ez volt a sztori...


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

2020. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem vennék neki ezután...
2020. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
79%

Tudod mit? Ha lehet, visszavinném és visszakérném az árát. De nem adnék neki semmit. Ne kutakodjon a lakásomban senki, amíg nem vagyok otthon, akkor sem, ha anyóséknál laknék.

Ha nem adják vissza az árát, akkor sem adnám oda neki.


Ha megsértődik, az sem érdekel, ilyen bunkó rokonra nincs szükségem.

2020. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
82%

Ha budapesti vagy,nekem vannak feltunoen ronda vazaim,amit pont ki akarnek dobni,mert meg eladni se lehet. Vagy mas hulyesegeink. Szivesen odaadom neked ,h azt add oda neki. Csak meseld el itt a reakciot... 😁👌


A melegitot csereld le a sajat meretedre vagy amit te hasznalaz.


Termeszetesen mondd el a csakad elott,h o es anyis turkaltak az ajandekok kozt es lehordta a melegitot.

2020. dec. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!