Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családban meddig forog a...

Egy családban meddig forog a világ a gyerek korul?

Figyelt kérdés

Hat hónapos a bátyám kislánya. Szeretem, imádom félre ertés ne essék. Legtüneményesebb gyermek számomra, de tegnap karacsonykor 1től este 7ig anyáméknál voltunk (első unoka) és nem tudtunk/tudtak masrol beszélni mással foglalkozni csak a gyerekről/gyerekkel. Első 2 órában énis élveztem ezt, dajkáltam, jatszottam vele, fotóztamn de utána BARMIRE próbáltam elterelni a szót, nem lehetett. Rettenetesen unatkoztam a nap nagy részében.

Tudom, oda vannak érte, meg eslő unoka nagy dolog stbstb ezeket nem kell elmondani, engen tényleg az érdekel, hogy eljön esetleg az a pont amikor egy családi összejövetelen tudunk másrol is beszelgetni? Mennyi idő lehet ez a rajongás?

Engem az is zavar hogy az anyukával sem tudunk masról beszélni. 3 éve vannak együtt bátyámmal, 3 hónapja házasodtak össze és gyakran kérdezgetem, hogy meséljen magárol, mert alig ismerem őt, de képtelenség a témaváltás.

Egyszerűen érdekel hogy mi van tesómmal, anyummal, apummal, de mikor megkérdezem hogy vannak, egy félmondattal letudják mert közben a gyerek tüsszent, fingik egyet vagy gagyog egyet és mar is az a téma h mindig egymas után hármat tüsszent, meg idézem "most maradjatok csöndben, gagyog a kittike, hagyjuk ő is mondja el".

Lehet le leszek hurrogva emiatt, de esküszöm sz@rrá untam már magam tegnap.


Ui.: ismétlem imádom a gyereket,de jó lenne masról is beszelgetni 6 óra alatt.


2020. dec. 25. 19:06
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
*érdekesebb
2022. máj. 20. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!