Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért váltatok el gyerek után?

Miért váltatok el gyerek után?

Figyelt kérdés

Gyerekvállalás előtt álunk és nem tagadom hogy sokszor szorongok azon, mi van ha elromlik a kapcsolat? Most nagyon jól megvagyunk, már lassan 8 éve.

Arra gondoltam heti 1-2x jönne hozzánk takarítónő, hogy segítsen a házimunkával, szerencsére ki tudjuk fizetni.


Mit tehetek annak érdekében hogy a gyerek után csak jobb legyen a kapcsolatunk, rosszabb ne?

Nők és férfiak válaszát is várom!


2021. jan. 7. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Ami fontos.

Ne felejts el feleség is lenni! Ne hanyagold el magadat, és a ferjedet. A legtöbbször azért valnak az emberek mert a nő nem figyel magára (mint pl Hajmosas, állandó mackonadragban levés,) és sokszor a szex is közre játszik. Talán ezek a legfontosabbak. Gyerek születése után ne csak anya, hanem feleség is legyél!

2021. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
15 éve élünk együtt házasság nélkül 2 gyerekkel. Van saját életem. Elsösorban NÖ vagyok, utánna anya, és csak ezután vagyok élettárs. És nagyon boldogok vagyunk igy, mert az élettársam nem csak egy férfi,egy apa, hanem ami a legfontosabb a legjobb barátom. A barátság tartsa egyben a kapcsolatot, nem a házasság vagy a gyerek.
2021. jan. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
tartsa
2021. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!