Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több mint 10 éve elvált...

Egy több mint 10 éve elvált nő mit akarhat vajon a volt férjétől? A hab a tortán hogy azóta több gyermeke is született újabb párkapcsolatból a nőnek, és így sem képes leszállni a volt ferjről?!

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 20:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Haha ezen jót röhögtem
2021. jan. 15. 21:38
 12/32 A kérdező kommentje:
Kívánok neked egy hasonló helyzetét semmi mást! :-)
2021. jan. 15. 21:38
 13/32 A kérdező kommentje:

Helyzetet*

Aztán majd meglátjuk hogy féltékeny lennél e vagy sem.

2021. jan. 15. 21:39
 14/32 anonim ***** válasza:
65%
Látom betalált, attól még a kommentelőknek igaza van, nem kellene egyből rémeket látni, valaha ők együtt éltek, teljesen természetes, ha néha beszélnek, ez nem jelent semmit.
2021. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mond meg a férjednek hogyha nem közli a csitrivel hogy többet nem akar többet vele kommunikálni hiszen közöttük már régen vége van és nincs is értelme beszélgetni stb mivel nem kiváncsi ra és utána mindenhonnan törölje, tiltsa ha ezt nem teszi meg hanem őt az érdekli hogy mivan a régi exével akkor legyen vele ne pazarolja a te idődet
2021. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem is értem ha egyszer nincs közös gyerek akkor a párod miért nem tiltotta le már rég. Ezt tőle kéne megkérdezned
2021. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha nyomós oka volt rá és haraggal váltak el akkor igencsak érdekes a helyzet másfelől ismerek egy hasonló sztorit és ott konkrétan azért szakított a srác új barátnője a sráccal mert egy régi ex csaja jelen volt állandóan a srácnál és a csaj szakított vele mert látta hogy kommunikálnak évek után is pedig

szerették egymást sajnáltam őket amiért szakítottak de ott is a régi szarkavaro ex miatt volt és megértem a csajt valahol igaza volt teljesen logikus

2021. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%
Nekem legutolsó exem azt írta ha még egy üzenetet merek neki küldeni akárhol akkor zaklatás miatt feljelent engem és le tiltott még onnan is ahol soha nem üzentünk egymásnak! Pffffff
2021. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
45%
Vissza fog menni hozzá, és ezt onnan tudom, hogy ezt nem vele beszéled meg, hanem neten idegenekkel. Ennyire nem jó a kapcsolatotok.
2021. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a nők már a válásnál eldöntik, hogy tönkre teszik a volt férjük életét. Ha bárki megjelenik a színen, azonnal akcióznak, csakhogy az ex sose lehessen boldog. Az én élettársammal előttem 8 nő szakított a volt feleség miatt. Addig nem is lehetett róla hallani, amíg a párom össze nem jött valakivel. Na de utána? Mindennel bombázta, ami a csövön kifért. Én már eleve úgy álltam az egészhez, hogy párom mindent elmondott, így nem volt meglepetés, se féltékenység. Inkább együtt nevettünk a próbálkozásain. Aztán feladata. Ennek 7 éve. Tehát amit tudok javasolni, hogy beszéljétek meg, mennyire erős a kapcsolatotok, és hagyjátok figyelmen kívül. Nem csak te, hanem a párod is. Még egy szülinapi köszöntőhöz se írjon, amíg ennyire nyomul. Egészen más, ha csak akkor írna, de ahogy látom ez nem így van.
2021. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!