Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több mint 10 éve elvált...

Egy több mint 10 éve elvált nő mit akarhat vajon a volt férjétől? A hab a tortán hogy azóta több gyermeke is született újabb párkapcsolatból a nőnek, és így sem képes leszállni a volt ferjről?!

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 20:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
55%
Ha a párodat zavarná, már rég letiltotta volna mindenhonnan a nőt. Vagyis nem zavarja, úgyhogy jogos a féltékenységed.
2021. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%
Gyenge női vonások ezek. Mivel az első szerelem és első gyerek és házasság volt ezért még mindig érez kötődést, nem szerelmet hanem birtokvágyat, féltékenységet érezhet. Sohasem értettem ezt a nőktől, pedig ilyenek. Engem például kifejezetten frusztrál ha az exfeleségem egyáltalán csak egy szóval érdeklődik is utánam pedig békével váltunk el. Ne hagyd neki hogy ezt csinálja, semmi köze már hozzá hiába van közös gyerek.
2021. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%
Na de ez az hogy még gyerek sincs🤔
2021. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanazt akartam irni amit a 21 irt
2021. jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
40%

Kije vagy te annak a férfinek, akin exének gondolatait velünk akarod kitaláltatni?

.

Ha a volt férj és exe is ugyanazokat a közösségi oldalakat használják, akkor az adott oldal lehetőségei szerint a helyzet megoldható. (Téged sem fognak a nem kívánt személyek lájkolásukkal zaklatni, ha egyszerűen letiltod őket...) Ha ezt nem teszi, az illető, akkor nem tekinti az esetet zaklatásnak.

.

Nem velünk kéne kitaláltatnod, mit gondol a .szerinted- zaklató, henem az általad zaklatottnak vélt személlyel kéne megbeszélned a teendőit.

2021. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, de ti mi a f_szról beszéltek? =D Őszintén érdekel. Sose érttettem ezeket akik így rá vannak kattanva ezekre a "lájkokra". Ti mindennap végignézitek a pasitok összes képét, hogy úúú ezen a 8 évvel ezelőtti képen tegnap még csak 274 lájk volt, ma meg már 275 van... Ki ez a k_rva, biztos megcsalsz vele!!!

Ne a fészbúkon éljétek az életeteket és akkor nem lesz ilyen gond.

2021. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
40%
Pénzt.
2021. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom feljelentette az exét zaklatásért, mert nem tudta felfogni hogy hagyja békén. Persze előtte letiltotta mindenhol, de akkor is talált kiskaput. Jah és közös gyerek is van, szóval ha a párod nem tesz ellene akkor valószínű ő valahol élvezi a helyzetet
2021. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
40%

Ha te vagy az, a kérdésben szereplő, a volt férj mostani párja, nagyon vigyázz, féltékenységeddel ne távolítsd el magadtól!

A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

Ne bízol benne, hogy te és csak te kellesz neki - és nem bízol magadban, hogy meg tudod tartani.

Márprdig kinek kéne hosszú távra olyan, aki nem bízik benne?

.

Ha a volt férj nem tesz semmit az általad vélt zaklatás ellen, akkor ő nem is tekinti annak.

2021. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
29es szerintem ez teljesen más kategória, az exeknek semmi keresnivalójuk az ember életében. Nem véletlenül exek.
2021. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!