Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 testvér közül a két nagyobb...

3 testvér közül a két nagyobb kapott jogsit, fogszabályzót, kocsit, lézeres szemműtétet, a legkisebb semmit? Ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha igy nöttetek volna fel?
2021. jan. 22. 11:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, anyádék mivel indokolják ezt a különbségtételt???
2021. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Papucs112 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én is ugyan ilyen helyzetben voltam/vagyok. Viszont ahelyett hogy ezen mérgelődsz hogy "ez bezzeg nekik járt" ajánlom, hogy arra koncentrálj amid van. Nekem is sok csalódást okozott ez a helyzet, kiskoromba is kivételeztek velem, de beletörődtem. Inkább próbálj belegondolni milyen jó lesz, ha xy dolgot meg tudod majd venni magadnak, meg ezt meg amazt is. Nem tudsz mit tenni, az egyetlen pozitív oldala ennek az, hogy megtanulod értékelni amid van, és motivációt ad ahhoz amit szeretnél. Muszáj kimászni az önsajnáltatásból.

2021. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!