Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen tettem-e? Anyumat...

Helyesen tettem-e? Anyumat rajta kaptam a sógorommal, de nem szoltam senkinek, nem akartam a családot szétdúlni, de azóta sem tudom mi a helyzet, remélem abba hagyták a dolgot, egyértelmű volt a dolog szerintem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, de számomra olyan ciki és helyettük ég a fejem!Nem tudom hogyan kezdjem el.
2010. aug. 15. 16:51
 12/29 A kérdező kommentje:
A nővérem férje meg az anyum csinálják vagy csinálták
2010. aug. 15. 16:52
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor most már kiderítettük, ki kicsoda (mint a szappanoperákban), akkor pontosan min is kaptad őket rajta, mit csináltak, mit láttál, vagy mi az, amit látni véltél?
2010. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Láttam amint smároltak hevesen
2010. aug. 15. 16:54
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

ez esetben tegyél valamit.fenyegetőz vagy bármi.

mert ha később kiderül hogy te is tudtál az egészről akkor nővéred rád is haragudni fog egy életen át!!!

szóval mond anyádnak hogy fejezzék be mert ha nem elmondod tesódnak!!!!

ez esetben anyád haragudna rád.de neked kell eldöntened kihez ragaszkodsz inkább.


de azt tudd hogy minden dolog kiderül egyszer így vagy úgy.



24/N

2010. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Jobb lett volna nem látni semmit és nem tudni róla mert így vagy úgy valaki utálni fog!Azt eldönteni hogy kihez ragaszkodom jobban, nem tudnám eldönteni, egyformán fontos mindkettejük, mert a dologhoz ketten kellettek, úgyhogy anyu is hibás meg a sógorom is.Az lehet hogy elválnának, de nem beszélne anyuval soha többet a nővérem, pedig ő a kis kedvenc.
2010. aug. 15. 17:00
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

akkor pláne ha ő akedvenc,hogy tudta/tudja vele a saját gyerekével ezt csinálni?

nem akarlak megbántani,de akkor majd a te férjedet is lenyúlja?tényleg ne haragudj !

gyerek van már tesódéknak?


24/N

2010. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

ha még nincs gyerek akkor tesód még semmi gond nélkül le tudná zárni a kapcsolatot.

ha van akkor is muszáj lépni

lehet hogy a sógorodnak nem az anyád az első és egyetlen

2010. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

folyt:szóval szerintem lépj!



24/N

2010. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igen van 2 és már én is gondoltam már rá,nem is engedem el hozzá egyedül, vagy hagyom őket egyedül.Ez olyan szar, hogy nem is bizhatok a saját anyámban, nem félek, de bennem van,hogy hátha elveszi a pasimat és kiráz a hideg ha arra gondolok.
2010. aug. 15. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!