Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen tettem-e? Anyumat...

Helyesen tettem-e? Anyumat rajta kaptam a sógorommal, de nem szoltam senkinek, nem akartam a családot szétdúlni, de azóta sem tudom mi a helyzet, remélem abba hagyták a dolgot, egyértelmű volt a dolog szerintem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

figyeld őket!nézéseket,gesztusokat stb.

ha van köztük még valami akkor azt észre fogod venni.

sőt szerintem figyelmeztesd anyudat hogy mi lesz ha....

utána meg tedd próbára őket.hagy menjen anyud egyedül.te meg kövesd,lesd meg őket és ha valami olyanon kapod őket akkor mond el tesódnak.

mi lesz ha majd a gyerekek előtt buknak le?hát abba belegondolni is szörnyű!!!!!

én lépnék



24/N

2010. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnak ugyis találkoznak.Én beszélnék velük ha nem változik a helyzet elmondanám a tesómnak ha balhé lesz ha nem.Ha egy idegen nővel láttad volna azt is elmondanád gondolom,de ez hogy anyutok csinálja ez még undorítóbb.
2010. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
És ha már mondjuk abbahagyták és nem csinálják akkor is van értelme a család összezörrentésének? Jobb akkor hallgatni nem?
2010. aug. 15. 17:59
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

ha tutira abbahagyták akkor hallgass.de azért figyeld őket.mert lehet hogy csak ügyesen titkolják.

és persze veled szembe most már óvatosak lesznek.

de szerintem teszteld le őket!!!!!!!!!



24/N

2010. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát oké, hogy anyád undorító, de szerintem a nővéred férje kicsit jobban hibás, hiszen ehhez két ember kell. Ha volt ekkora kretén, hogy anyáddal smárolgatott, meg még kitudja... Ne sajnáld őket! A testvéredet védd! Nem ezt várnád el fordított esetben a tesódtól?...
2010. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

nyomozd ki a dolgot,hogy folytatnak e még viszonyt.

Lehet hülyeség,de én megcsinálnám,hogy anyum telójába megnézném vannak e sms-ek vagy képek vagy valamik.....

2010. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Anyád egy jó nagy ribanc.Én a helyedben jól beolvasnék Neki.Undorító dolog, amit művel, vagy művelt.
2010. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

nos van valami fejlemény az ügyben?

tartják még a kapcsolatot?



24N

2010. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed 24N,már külön élek a párommal és nem tudom őket úgy nyomon követni, mármint a dolgokat, nem léptem semmit az ügyben, sajnos gyáva vagyok hozzá, inkább nagy ívben kerülöm a familyt és úgy teszek, mintha meg sem történt volna, tudom nem a legjobb megoldás, de a saját életemre próbálok inkább öszpontosítani.
2012. jan. 14. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!