Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestvérem nem hívott meg...

Unokatestvérem nem hívott meg az esküvőjükre, de ha ilyen semleges kapcsolatban vagyunk lehetséges én sem hívtam volna meg. Viszont rosszul esik. Miért üthetett ez most annyira szíven?

Figyelt kérdés
Semleges kapcsolatunk van és ha ez így maradna az én esküvőmig én sem biztos, hogy bővíteni akarnám a vendéglistát ilyen emberekkel. De eléggé fáj és ismerem magam annyira, hogy ezen után már nem fogok tudni rá úgy nézni ahogy eddig

2021. jan. 31. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Ne parázz ezen!

Konkrétan most esett le neked, hogy ez egy papíron lerajzolható családi kapcsolat, mindenféle tartalom nélkül.


Mifelénk is úgy van, hogy temetéseken szoktunk bemutatkozni 😂

2021. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Drága az rémlik, hogy pandémia miatti korlátozások vannak az egész világon és zárva vannak a vendéglátó helyek, ergo nem lehet egy rohadt esküvő utáni vacsorát se megenni egy étteremben, nemhogy lagzit tartani? Nálunk a városházára csak a tanúk és szülők, testvérek mehetnek be hazasságkötésre, nagyszülők se, nemhogy unokatestvérek. Gondolkozzál már egy kicsit.

Az én esküvőm októberben volt és csak a tanúk voltak ott rajtunk kívül. Nem sértődött meg senki a családból, szépen felhívtak telefonon, gratuláltak és ennyi. Ilyen most a világ. Lehet hogy nekik is rossz érzés, hogy nem tarthattak nagy esküvőt lagzival. Inkább hívd fel őket és gratulálj ahelyett, hogy magadat sajnáltatod.

2021. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1-re:

Ennél kicsit bővebb a kör: Menyasszony, vőlegény, szüleik, testvéreik és a két tanú lehet jelen az esküvőn.

Tehát unokatestvért valóban nem hívhat senki az esküvőjére, maximum, ha ő az egyik tanú.

Lakodalmat nem lehet tartani, otthoni családi ünnepséget max. 10 főig, melybe nem kell beleszámolni a 14 év alatti gyerekeket.

2021. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Novemberi eskuvon csak a par, 2 tanu es a par kisgyereke lehetett bent. Szuloket nem engedtek be!
2021. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmeztem hogy nem rossz a kapcsolat, csak semleges. Esküvőre én csak azokat az embereket hívnám meg akikkel szorosabb kapcsolatom van. Mindegy higy rokon vagy nem rokon.

Attól hogy nem hívott meg csak azt jelenti hogy ahigy te is fogalmaztál semleges a kapcsolatotok. Nem vagytok barátok hogy egy szűk körű esküvőre meghívjon. Nem kell ennyire felszínesnek lenni, se megsértődni, ha legközelebb találkoztok gratulál.

2021. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos a testvéreket sem hívják ide, covid ide vagy oda, azelőtt sem.
2021. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt hívsz meg akit te és a párod akartok. És az unokatestvéred is.

Sosem értettem az ilyen idióta elvárásokat

2021. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

"semleges kapcsolatban vagyunk lehetséges én sem hívtam volna meg"

'Nem adnék cukorkát Pistikének, de pofátlanság, hogy ő nem kínál meg engem.'

Éppen ezért nem hívott meg, az "énközpotoságú" természeted miatt.

2021. máj. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!