Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve...

Nagyon elvagyok keseredve többször is fontólóra vettem már az öngyilkoságot de ez nem megoldás ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

Az anyám iszik folyamatosan nincs itthon pénzt nem hagy ithon mindig kirabolyák meghalt a nagypapám juliusba nagy mamám is pár évvel ezelőtt az apámat életemben nem láttam nem tudok egyik rokonhoz sem költözni megbuktam idén év végén angolból és matekból edig sosem buktam meg elvagyok keseredve.3kiutam van ezekből:1:anyám abahagya az ivást és elmegy dolgozni

2:álami gondozás nem kel az álamnak mégegy teher és börtöntöltelék rabló

3:az öngyilkosság (ezt az 1utat látom mivel anyám nem változik nem akarok álami gondozásban élni ugyanakor elitélem az öngyilkoságot és sajnálnék szomorúságot okozni a keresztszüleimnek akik 10évig neveltek)nem tudom mit tegyek


2010. aug. 16. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok és kitartást!

Ha újra elkeserednél kérlek keress szakember!

TUD segíteni rajtad hiszen igényled a segítséget.

Vagy ha más nem az egyik hozzád közel álló tanárodnak vagy keresztanyádnak mondd el amit itt leírtál.Ne szégyelld kérlek!

2010. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
tudja a barátnőm és a keresztanyám
2010. aug. 16. 23:09
 13/24 anonim ***** válasza:

És a keresztanyád mit mondott?

És a barátnőd?(persze ő még gondolom fiatal...)

De az nagyon jó hogy van kire támaszkodnod!Van egy szép barátnőd aki melletted áll!!!Próbáld meg ezeket az apró és szép dolgokat megragadni és a nehéz helyzetekben ebbe kapaszkodj!

És írj majd nezni fogom ezt az oldalt!

2010. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
keresztanyám semit sem szólt tudom h szeret engem a barátnőm is szeret enyi
2010. aug. 17. 18:07
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen de konkrétan kellene erről beszélgetned valakivel!

Nem csak itt!

2010. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
lehet én nem akarok mert senki sem értené meg
2010. aug. 18. 22:23
 17/24 anonim ***** válasza:

Ezt csak így érzed.Mert a társadalom elítéli az ilyen megatartást az ilyen hozzáállást.Ez a keresztény vallásban gyökerezik:azt vallják az öngyilkosok nem kerülnek a mennybe.Én katolikus vagyok és hívő de ezzel nem értek egyet!

Szóval csak nehéz erről beszélni érthető nem tudod mit mondanak rá.De gondolj bele ha neked mondaná ezt vk:te sem tudnál először mit mondani...

Ezért próbálj olyat keresni mint írtam akiben megbízol:biztos van egy olyan tanár akinek el tudod mondani.Ne úgy kezzd hogy csókólom ez a bajom hanem hogy szeretnél beszélgetni. aztán majd óvatosan elmondod.A tanárok tanulnak pszichológiát és főleg ha idősebb van esély hogy már találkozott hasonló gyerekkel.

Kérlek fogadd meg a tanácsom. Én már így is a szívemen viselem a sorsod így neten keresztül!

üdv egy tanító néni

2010. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nah ma anyám nem ivott
2010. aug. 19. 22:30
 19/24 anonim ***** válasza:
De jó!!!!!!!!!
2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi újság?
2010. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!