Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve...

Nagyon elvagyok keseredve többször is fontólóra vettem már az öngyilkoságot de ez nem megoldás ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

Az anyám iszik folyamatosan nincs itthon pénzt nem hagy ithon mindig kirabolyák meghalt a nagypapám juliusba nagy mamám is pár évvel ezelőtt az apámat életemben nem láttam nem tudok egyik rokonhoz sem költözni megbuktam idén év végén angolból és matekból edig sosem buktam meg elvagyok keseredve.3kiutam van ezekből:1:anyám abahagya az ivást és elmegy dolgozni

2:álami gondozás nem kel az álamnak mégegy teher és börtöntöltelék rabló

3:az öngyilkosság (ezt az 1utat látom mivel anyám nem változik nem akarok álami gondozásban élni ugyanakor elitélem az öngyilkoságot és sajnálnék szomorúságot okozni a keresztszüleimnek akik 10évig neveltek)nem tudom mit tegyek


2010. aug. 16. 21:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
semmi holnap suli muter ben van az elvonón azt anyi
2010. aug. 31. 18:15
 22/24 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj a tanulásra koncentrálni!

Már ha tudsz.És írj ide ha baj van.Megnézem!

2010. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Fordulj Istenhez
2012. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 robidy válasza:
Ezt csak egy hülye gondolja így. Én is állami gondozásban nőttem fel és mégis élek és megvagyok.Jobb mint a szülői környezet. ha újra kezdeném ismét így szeretnék felnőni. viszont ha te szeretnél meghalni akkor rajta
2016. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!