Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a bátyám barátnőjének...

Szóljak a bátyám barátnőjének vagy várjam meg míg a szüleim elintézik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok otthon lakok,a bátyám 23 éves ő is otthon él. Mióta dolgozunk mindkettőnknek be kell szállnia az otthoni dolgokba.

A baj az hogy bátyám barátnője 3 hónapja itt lakik és most a szüleim mondták következő honaptól több pénzt kell adjunk. Azért mert van 1 plussz fő aki nem ad semmibe.

Én nem akarok adni többet,mondtam vagy szóljanak a csajnak hogy perkáljon vagy a többletet fizesse a bátyám.

Szüleim azt mondták hogy ha nem tetszik el is költözhetek. Fognak szólni majd a csajnak is h szálljon be a dolgokba és akkor majd nekünk is kevesebbet kell leadni de addig ez van.


2021. febr. 14. 09:10
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
92%
Én is tuti a bátyámmal beszélnék négyszemközt és ő le tudja rendezni a barátnőjével, ahogy nekik jó, úgy oldják meg. De szerintem nagyon igazságtalan, hogy neked kellene fizetned az ő részét is! Ha neked lesz párod, azt meg majd te/ti fizetitek, ennyi.
2021. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
90%
Szólj a szüleidnek. Nehogy már a bátyád csaját neked kelljen eltartani. Röhely lehet az a csaj, Ő sem dolgozik? Vagy mivan?
2021. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
A csaj is dolgozik. Bátyámnak még nem szóltak mivel nem volt itthon. Elvileg holnap mondják meg neki h adjon többet ö is.
2021. febr. 14. 11:14
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Neked csak akkor kell(ene) fizetni, ha te is kapnál ellenszolgáltatást a csajtól. Mivel nem így van (remélem!), akkor neked nem kell többet fizetni.
2021. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Elobb mennek alberletbe, mint hogy mas helyett fizessek! A csajnak magatol nem esik le, hogy illene beszallni?
2021. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
#25, igen, ÉS hogy nekik ne kelljen konfrontálódni a királylánnyal. Egyszerűbb a saját kölyköt vegzálni és megfenyegetni azzal, hogy fel is út, le is út.
2021. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Költözzél el te, hát érdekesek a szüleid, de más bezzeg lakhat ott ingyen.
2021. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a saját édesgyerekük akár el is mehet, de az IDEGEN, na, az ingyen lakhat.
2021. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
90%
A lánynak nem, de a tesódnak szólnék, hogy intézze/ék a különbözetet. Nem is értem, hogy merült ez fel egyáltalán, hogy te adj többet a közösbe, ahogy a szülőknek sem kéne.
2021. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Bátyámnak még nem szóltak mivel nem volt itthon."


És te nem tudod felhívni vagy csetelni vele? Mire vársz? Ha előre megbeszéled vele, akkor ő fogja mondani a szülőknek, hogy ők ketten fognak fizetni két emberre.

2021. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!