Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg az anyukáma...

Hogyan győzzem meg az anyukámat hogy megengedje hogy legyen egy tetoválásom? 17/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
32%
Hallgass anyukádra!
2010. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

Magyarul, aki szereti a tetkókat az idióta? Csak az a normális, aki nem csinál tetkót és aki nem szereti? Na menj a fenébe... Ilyen sekélyes gondolat menetet... Ahelyett, hogy elfogadnánk az embereket, megint csak megy a szítás egymás ellen, egy teljesen ártatlan dolog miatt...

Na ez az undorító.

2010. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell anyukádat rávenni? Az ő bőre? Az ő élete? Kevesebb lesz a fizetése, ha tetoválásod lesz? Rossz ízű lesz a kávéja? Be fog pisilni a kutyátok? Ki fogják rúgni a munkahelyéről?


Először is jussál el addig, hogy ne fossál anyádtól. Aztán addig, hogy ha már nem is fosol tőle, ne az ő pénzén csináltasd meg. (A névnapomra adott pénzt nem ér.)

2010. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyre ne menj, ahol 18 alatt megcsinálják.

Nekem tele hátas van, kb másfél évet vett el az életemből, mire biztos voltam abban, hogy a választott mintát soha nem bánom meg. És elég sok időt vesz az is igénybe, hogy olyan tetoválót válassz, aki igazán érti a dolgát.

Tehát ha ezekkel szépen elbíbelődsz, addigra már akár el is múlhatsz 18.

Én csak bejelentettem otthon, hogy megyek varratni, bár én akkor már bőven elmúltam 18, anyám azt hittem ott helyben agyvérzést kap. Viszont én fizettem, és a harmadik alkalom után már jött velem, és fogta a kezem. :)

Egyébként tetszik neki.

Úgyhogy jól gondold meg és türelem.

2010. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
végre akik a kérdésre válaszoltak nem lebeszéltek:) köszi:)
2010. aug. 17. 15:04
 16/40 anonim ***** válasza:
54%

Hova akarsz tetkót? Mekkorát? Miért? Hogy képzeled el a jövődet? Munkahely, stb? Egy komolyabb helyre nem vesznek fel jól látható tetkóval, ezt vedd figyelembe. Nem ítélkezem, ez tény!


22/F

2010. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

a gerincemet szeretném végig tetováltatni:)

és még nemtudom:D de a gerincet elég jol ellehet takarni..

2010. aug. 17. 15:15
 18/40 anonim ***** válasza:
22%

Hát, az elég nagy tetkó, ráadásul a gerinc tetkó: nagyon ótvar, ízléstelen egy nőn, iszonyatosan fáj.


Ha neked ez belefér, akkor ok,de azért azt is vedd figyelembe, hogy nagyon sok férfit alapból taszít az ilyen tetkó...

2010. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

a fájdalom nemérdeekes,kibirom:)

a férfiaknak sztem ez nem nagyon számít:)

ha meg igen az sem érdekes:D

akit komolyan érdeklek azt tetoválással eggyütt is sztem:)

2010. aug. 17. 15:49
 20/40 anonim válasza:
0%
Én kozmetikai tetoválást csináltatnék,ami gyorsan pár év alatt kikopik. Én 18 voltam,megcsináltattam rendes festékkel és amit akkor nem hittem volna tényleg már megbántam. Ma már nem találom magamhoz illőnek. És ha nem örök akkor lehet hogy egy anyának sem olyan ijesztő.
2010. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!