Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg az anyukáma...

Hogyan győzzem meg az anyukámat hogy megengedje hogy legyen egy tetoválásom? 17/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

Minek a tetkó? Mert van a barátnőidnek/barátaidnak? Gondolkodj már egy kicsit. Szerintem a tetkó undorító, megbélyegzed magad vele egy életre. És nekem nem kellene egy olyan lány, akinek tetkója van.


20/F.

2010. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

nem függ össze vele h van e vagy nincs e a barátaimnak.

és tudom h megbélyegezném magam vele.

és ott van h szerinted.valakinek tetszik valakinek nem.nekem pl tetszik.

am lehet veled nem is sokat veszítenék:D

2010. aug. 17. 17:59
 23/40 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele. Olyan helyre nem érdemes menni, ahol csinálnak kiskorúnak is, mert nem tudni, milyen betegséget lehet összeszedni, és fontos, h olyan ember csinálja, akinek láttad már munkáit, és bízol benne, mert ha elrontja esetleg, egész életedben az elrontott minta lesz rajtad. Meg azt írtad, még nem tudod mit szeretnél. Találd ki, tervezgesd, szépítgesd és ha megvan, várj még X időt, h biztos legyél a dologban. Én is szeretnék, bár még csak 16 vagyok, de már másfél éve kitaláltam, h mit szeretnék, és ha nem változik a véleményem 18 éves koromig, akkor megcsináltatom. Meg persze addig gyűjtögetem rá a pénzt. Ha meg már elmúltál 18 és a saját pénzedből csináltatod, akkor anyukád sem szólhat bele. 16/l
2010. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
A gerinc boka a legfájdalmasabb,mert közel a csontés kevés a puha lágy szövet,inkább fenék az is takarható.
2010. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

csináltasd meg!!

én 15évesen csináltattam köldök piercinget, és meg se kérdeztem anyámat. 16évesen meg jött az orr pc.:)

2010. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Én anyukádnál nem sokkal lehetek fiatalabb, de akkor is úgy gondolom, hogy ha Neked tetszik, akkor nyugodtan csináltasd meg. Gondolom még pár hónap és 18 leszel, akkor sehol nem kérik a szüleid beleegyezését.


Csak eegy gyors kérdés azoknak, akik szerint a tetoválással megbélyegezné magát a kérdező: Ti tényleg alapból lenézte, megvettek valakit csak azért mert tetkója van?

2010. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 eszo ***** válasza:

szia!

én is pont 17 voltam mikor megcsináltattam..nekem anyu nem variált rajta, csak apám mondta, hogy "ha megcsináltatod haza se gyere" :-)) persze nem gondolta komolyan, csak ezzel akart megrémíteni.


nekem a derekamon van..suliban sokáig takartam, mert az ofő isilyen begyöpösödött volt, mint itt egypár válaszoló ( már bocsi )..na, aztán apu is megszokta, igaz 2 napig nem szólt hozzám..de ennyi volt!


szerintem ha elhatároztad, és tényleg biztos vagy benne, akkor csináltasd meg..de jól gondold meg!!!


nekem már van mikor eltöprengek, hogy felesleges volt, és kicsit bánom..meg nagymama koromban hogy fog kinézni a derekamon, de ez van..


tényleg gondold át!


de nyugi, anyukád csak egy rövid ideig fog haragudni, aztán majd lenyugszik..sőőt lehet a végén még tetszeni is fog neki!


sok sikert!


23/L

2010. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 eszo ***** válasza:

ja, és még a minek a tetkó? kérdésre annyit, hogy:

* minek a bajusz?

* minek hajat festetni?

* minek a fülbevaló??


nem értelek titeket..ha valakinek tetszik, akkor mi van?


valaki felvesz rózsaszín ruhát, vki rá sem bír nézni..de attól még ő is ember!!


Különben meg a munkahelyeken sem veszik ezt már olyan szigorúan!

csak ennyit akartam..

2010. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd megcsináltatod, ha nagykorú leszel.
2010. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Elöször válaszd ki a mintát, hiszen egész életedben ezt fogod viselni. Egy jó tanács: szerintem ha van tehetséged, inkább próbálj magad megalkotni egy mintát - az tuti, hogy az egyéniségedhez fog passzolni, legalábbis sokkal jobban, mint egy sablon, téged fog szimbolizálni, a kötődés is erösebb lesz.

Ha esetleg nem megy egyedül, vannak olyan tetoválószalonok, ahol foglalkoznak rajzolással is, tehát ha te nem a "katalógusból" szeretnél, akkor készítenek neked terveket, amiket együtt módosíthattok - ha nincs kézügyességed, én ezt javaslom.


Persze ehhez találnod kell egy jó, megbízható szalont. A jó helyeken segítőkészek minta ügyben is.


Ha megvan a mintha, várj pár hónapot. Mert akkor már nem lesz annyira új, meg fogod látni benne a hibákat, amiken esetleg tudsz javítani - hogy tökéletes legyen.


És mire ennek a végére érsz, addigra leszel 18 éves, a szüleid már nem szabhatják meg, hogy mit csinálj, + így olyan lesz a tetkód, amit nem fogsz megbánni pár év múlva sem.


+ 1 jó tanács: szerintem vállalj munkát, menj el dolgozni, mert nem valószínű, hogy finanszírozni fogják a szüleid.

2010. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!