Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg az anyukáma...

Hogyan győzzem meg az anyukámat hogy megengedje hogy legyen egy tetoválásom? 17/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:46
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

3éve tudom hogy mit szeretnék:)

és a pénzem meg van rá..

2010. aug. 19. 14:12
 32/40 anonim ***** válasza:

Én is tetoválás előtt állok.Apu nekem a tetoválást előbb megengedné mint a percinget.(Ennek ellenére 3pc-m van).Most tartok ott hogy magamra szeretnék varratni.Igazából akármit mondanak a szüleim meg csináltatom.Maximum várok egy kicsit vele...Amúgy rendes tetováló szalonba menj!Nehogy használt tűvel varrjanak ki

18L

2010. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

remélem anyukád soha nem eggyezik bele....

Most nálad, ez egy fellángolás, eltelik pár év, és azt sem tudod majd, mi az a tetkó. nem foglalkozz ezzel. bár egy 17 évesnek az ember mondhat amit akar. Az ennyi idős fiatalok soha nem hiszik el, hogy a felnőttek csak jót akarnak, én sem hittem el....aztán benőtt a fejem lágya...:)

2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
És ha nem egyezik bele,18 év után ugyis azt varrat magára amit akar.
2010. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
nem fellángolás:D több mint 3éve eldöntöttem h mit és h hova.
2010. aug. 19. 15:41
 36/40 d,jpt L ***** válasza:

Hova rohansz gyerek?


Nekem van tetoválásom, a legelsőt 17 évesen csináltattam, úgy, hogy nem engedték meg a szüleim. Úgy voltam vele, hogy nem tudják levakarni rólam úgysem.


Mellesleg meg fogod bánni. Akármit is tetováltatsz, hiszen még kölyök vagy. Tudom, most nagyon eltökélt vagy és te sosem fogod megbánni, satöbbi.

Én nem akarlak jobb belátásra bírni, sőt jó tanácsot sem szeretnék adni.

Felesleges ez a kérdés. Meggyőzni nem tudod anyádat.


Három opció van.

1. Elmész egy olyan helyre, ahol megcsinálják 18 év alatt. (Vagy AIDS-es leszel, mert fogalmad sincs mire kell odafigyelni, vagy túléled. 50-50)

2. Hallgatsz jóanyádra és nem csináltatod meg, mert rájössz,hogy nem leszel tőle több.

3. Vársz egy évet és nyugodt lélekkel megcsináltatod.

2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Septimius ***** válasza:
Nekem is volt tizenévesen mindenféle korszakom, ami tényleg nem nevezhető fellángolásnak, pl. éveken át akartam köldökpiercinget, talán még tetoválást is. Aztán teljesen megváltozott a személyiségem, sokat komolyodtam az elmúlt évek alatt. Ma már egyszerűen nem is tudnék elképzelni ilyesmit magamon, annyira más lettem, hogy egyszerűen nem illene hozzám. (A kis lógó, fekete pólós, keménykedős lány inges-kosztümös-bankba járó figurává alakult.) Szóval én mindenképp várnék addig, amíg be nem fejezed a tanulmányaid, mert addig formálódik a személyiséged, és lehet, hogy később már nem fogsz neki úgy örülni.
2010. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

igazatok van:)

várok még vele valóban változni fogok még:)

2010. aug. 22. 16:19
 39/40 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

igazatok van:)

várok még vele valóban változni fogok még:)"


Ebből látszik, hogy nagyon értelen vagy még egy ilyen döntéshez... :)

2010. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
tudom:)
2010. aug. 23. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!