Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítettek a szüleid anyagilag...

Segítettek a szüleid anyagilag, hogy előrébb juss, pl lakás, ház, autó, vállalkozás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egy átlag 18-22 évesnél ez mennyire gyakori?

2021. febr. 22. 17:30
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim válasza:
92%
Szegények voltunk de amivel tudott anyu segitett. Most hogy van normális munkám hálából én segitem ahogy tudom. Meghát bizonyos kor felett a gyereknek illik segiteni a szülönek, föleg ha az nehéz anyagi helyzetben van.
2021. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem,amikor ennyi idős voltam akkor nagyon csórók voltunk. Igazabol ezert nem értem amikor itt a gyk- n siránkoznak hogy nem tudjak elkezdeni az eletuket, meg a szülőknél dekkolnak 30 evesen is mert nekem eselyem sem volt lakast, de meg önerőt sem kapni. Elkezdtem az egyetemet aztan meg dolgozni lesz ami lesz alapon, koliba majd albiba. Na mindegy nem ez a téma csak neha ledobbenek a kifogások miatt..

Valamivel kesöbb, tudtak valamivel segíteni aminek nagyon örülök. Igaz nem tíz milliók meg auto stb, de az kis összeg is segítség. A tobbi majd alakul magamtól. Masnak ennyi sem jut. Meg tudom hogy adnának ha tudnának.

2021. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
43%
ez a alap...
2021. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
88%
ha segítségnek vesszük azt, hogy nem zavartak el otthonról 18 évesen albérletbe, akkor igen. amúgy forintra le van osztva a rezsi, szóval még azt se fizetik helyettem.
2021. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
27%

Pont tegnap láttam egy videót erről Almási Kittitől.

Nagyon jó dolgokat mondott arról miért nem jó ez

2021. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
83%
13- bárcsak ez lenne az alap
2021. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
92%

15


Mi nem jó?

2021. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Megtettek minden tőlük telhetőt, de nem álltak úgy anyagilag. Amikor befejeztem a sulit, elmentem külföldre szerencsét próbálni, ott pedig megtanultam, hogyan álljak a saját lábamon. Azóta nem szorultam rá a segítségükre. Mióta megy a szekér, én támogatom őket.
2021. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
94%
15# hát nem tudom akiket én ismerek es kaptak lakast ugyanúgy dolgoznak, elik a mindennapokat, nem kényelmesedtek el , csak ugye könnyebb a helyzetük. De senki sem otthon veri a micsodáját. Szülők sem járnak a nyakukra okoskodni. Szóval ha normálisak nincs ebből semmi. Ha meg h.lyek akkor szegényebben is h.lyek szóval mindegy.
2021. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
98%

Annyiszor leírtuk már...

Akik kaptak lakást/autót/stb. a szüleiktől, ugyanúgy spórolnak, mint akik semmit nem kaptak. Csak ez utóbbiak a saját lakásukra spórolnak, az előbbiek meg a gyerekeik számára - hogy ugyanolyan biztos alapokkal tudják elkezdeni a majdani felnőtt életüket.


Amit az ember kap, azt tovább is adja a gyerekeinek. A mentalitást is. :)

2021. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!