Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítettek a szüleid anyagilag...

Segítettek a szüleid anyagilag, hogy előrébb juss, pl lakás, ház, autó, vállalkozás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egy átlag 18-22 évesnél ez mennyire gyakori?

2021. febr. 22. 17:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
94%

Soha semennyit nem kaptam mert nekik sem volt penzuk, apam elitta az osszeset ami maradt a szamlak, kaja kifizetese utan.

Volt mikor anyam tolem kert de soha nem adta vissza, gyerekkent is elkerte idonkent a penzemet.

Kesobb megmondtam neki hogy nem adok mert akkor soha nem tudok elkoltozni ha mindig elmegy a penzem. Osszegyujtottem a penzem es kimentem kulfoldre ahol vart a mentasszonyom. Osszehazasodtunk es azota kint elek. Anyam karacsonyra kuldott penzt meg neha szulinapomra de az meg mindig kevesebb mint amennyit anno tolem elkert.

Van hazunk, autonk, sporolt penzunk es se az en szuleim se a felesegem szulei nem adtak penzt

2021. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy addig lakhattam anyámnál, ameddig akartam/tudtam. Így nem kellett albérletre költenem
2021. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
61%
15- nekem egy jómódú doktornőcske nem túl hiteles amikor arről osztja az észt, hogy jobb a gyereket nulláról inditani. De ő biztosan pakol majd a kölyke se..e alá.
2021. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
43%

23 de miért ilyen stílusban kell írni? Borzalom.

Szakmai véleményt mondott, nem cssk ő egyedül egyébként, más kollegájàtól is hallottam már

2021. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
87%
Lehetőségeikhez mérten igen. Nem milliókkal ugyan, de ahogy a pénztárcájuk engedte. Férjemet anyagi szinten jobban támogatták a szülei, a házunkat is az anyósom segítségével tudtuk megvenni. Én nem látok ebben semmi rosszat.
2021. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
66%

23: nem is értem, hogy mondhat ilyet...

Ez olyan "dögöljön meg a szomszéd tehene is" - mert ő nem kapott...


Miért is lenne jó egy gyereknek a "szívjál jó sokat az életed első 20 évében???"

2021. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
95%

Én annyi támogatást kaptam,hogy amikor az első lakásomat vettem a fedezet anyukám háza volt.

Nagyon nagy segítség volt.

Szakmunkás után egyből dolgozni kezdtem.Munka mellett suli suli után, meg volt egy kis külföldi munka is.

Így sem volt könnyű,de megkönnyítette a helyzetem.

2021. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
48%
15: konkrétan mit mondott AK????
2021. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Eltartanak amíg egyetemre járok, és két évig adtak havi 50et az albira is (szobatársam és lakótásam is volt, és konyha helyett csak konyhafal volt, így viszonylag olcsón laktunk ott). Valamint nem kell elköltöznöm amíg nem akarok, csak a rezsibe, kajába kell beszállnom részarányosan. (A hazimunkába így is beszállok részarányosan.) Tudom hogy van aki egész ingatlant kap, de nekem ez is nagy szám,főleg hogy van akit 18 évesen kidobnak :(
2021. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
31%
Valaki linkelné Almási Kitti videoját? :)
2021. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!