Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele a szüleim...

Miért szólnak bele a szüleim h hogy öltözködök? Meg h hogy nézek ki? Miért mondanak ilyeneket?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vok és főleg apám állandóan beleszól ezekbe :( Az nem tetszik neki h nekem már kiskorom óta kedvenc színem a rózsaszín és az nem „fiús” szín én meg főleg rózsaszín meg fehér meg világoskék meg élénk színű cuccokban vok, mert azokat szeretem. Sztem lehet úgy is hordani azokat h attól még nem lesz senki b*zis. Ő meg állandóan már régóta oanokat mond h úgy nézek ki mint egy b*zi meg h annyit foglalkozok magammal mint egy csaj meg ő nem jön ki velem az utcára így. És ez nekem rohadt szarul esik. Ja meg azt is mondja h így sose fogok felszedni egy csajt se de ez nem igaz mert volt már csajom csak ő arról nem tud. Most szerintetek kinek van igaza? Miért kéne oan ruhákban járnom amit utálok? Mit csináljak? Sztem semmi köze sincs hozzá de minden nap elmondja ezeket :/

16/F


2010. aug. 17. 17:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%

18:26 Két gyerekes anya vagyok, (16 és 20 évesek)52 éves, és fel vagyok háborodva a válaszodon!!! Ezzel csak a saját ostobaságodat fejtetted ki. Neked valami egyenruhás szervezetnél lenne a helyed, ezzel a felfogással, stílussal!!!

Ez az: amig az én asztalomnál eszel stb... És ha a srác elmegy nyári melóra, és abból veszi meg a kedvelt ruháit? Te biztos akkor is megszabnád, mire költse.

Mi az, hogy nem csak joga, kötelessége az öltözködését előírni??? Agybaj a köbön!!! Néha nem ártana belenézni a tévé KOMOLY műsoraiba!!! Ha egy rózsaszín, lila ing b.zis, akkor a kék a lényokon leszbis??? Vannak akiknek baromi jól áll, ha hozzá megfelelő dögös, macsós gatyó van rajtuk. Soha, de soha nem szóltam bele a gyerekeim öltözködésébe. Kicsi koruktól fogva együtt mentünk vásárolni, és csak az ár volt, amire maximumot szabtam. Ha most azt is leírom, hogy a nagyobbik lányom soha nem játszott babával, 1-2 plüss állat, de a repülő, helikopter, meg a kisautó gyűjteménye a mai napig megvan. Mégis heteroszexuális kapcsolatban él, soha nem volt még kíváncsiságból sem biszex, vagy leszbi. Pedig gyűlölte a szoknyát, kisruhácskát, emiatt az óvodai, iskolai ünnepségeket is. Nadrág, főleg farmer, az igen. A kisebbik meg iskolás koráig fel nem vett volna nadrágot. Télen sem, inkább síoveráll, alatta szoknya, kipörgős!!! Neki is van egy fiúja, akivel több hónapja jár.

Most mindkét lányomnak meg van a saját stílusa, egyéni öltözködése, és kiegyensúlyozott, boldog fiatalok. Nem élnek szabados életet, pedig nem állítottam korlátokat. Csak mindent, mindig meg tudtunk beszélni. Amit meg nyári munkával megkeresnek, azzal ők rendelkeznek. Ami a poén: nekem vesznek belőle ajándékot, amire én sajnálnám kiadni a pénzt. A saját keresetükből vették névnapomra a kenyérsütőt, anyák napjára a háztartási robotgépet, mert az előző az utolsókat rúgta. És még sorolhatnám. De egy percig sem hiszem, hogy rosszul neveltem volna őket, mert nem szabtam meg, mit vegyenek fel.

2010. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
az apad egy 40-50 eves tag lehet aki meg nem ebben a szazadba letezik, az o gyerekkoraban ilyen nem volt, valtozik a vilag.... es mi a f@szert cikizitek a rozsaszinert (tisztelet a kivetel) hisz sokan, nem is sokan, hanem nagyon sokan szeretik a rozsaszint pl fekete nadraggal rozsaszin ing az nagyon talal vagy polok aaa sztem sokan levannak maradva meg a divatrol es azt hiszik aki rozsaszinbe jar az b.zi...innen latszik mennyi benszulott k0csog van!!!
2010. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18:52 vagyok. Örülök, hogy eltűnt a popsi-buksi válasza. Amin kiakadtam. De attól a véleményemet fenntartom. Gondolom, olvasni és pontozni fogja a válaszokat a drága.
2010. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Lacoste nem dobna piacra a rozsaszin cuccokat, ha b.zis lenne......
2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
NEM A RUHA TESZI AZ EMBERT!
2010. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Nekem most az amerikai szépség c. film ugrott be, az apa rettegett attól hogy a fia meleg, mert valójában ő maga volt az :D


Szerintem nagyon helyesen teszed, hogy felvállalod önmagad, és azt hordod amit te szeretsz és nem azt amit a társadalom vagy bárki más ráderőltet! Ne is hallgass a fröcsögő kangépekre, az ilyeneknek úgyis síkhülye a nőjük és frusztrálja őket, hogy neked jobb lesz ;D

2010. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
54%
Hány fiú jár már rózsazsín ruhákba ? SOK és?? Szerintem azok is jólnéznek ki. Nem kell azért csak rózsazsínbe lenni de viselhető ez a szín fiúknak is.
2010. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!