Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele a szüleim...

Miért szólnak bele a szüleim h hogy öltözködök? Meg h hogy nézek ki? Miért mondanak ilyeneket?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vok és főleg apám állandóan beleszól ezekbe :( Az nem tetszik neki h nekem már kiskorom óta kedvenc színem a rózsaszín és az nem „fiús” szín én meg főleg rózsaszín meg fehér meg világoskék meg élénk színű cuccokban vok, mert azokat szeretem. Sztem lehet úgy is hordani azokat h attól még nem lesz senki b*zis. Ő meg állandóan már régóta oanokat mond h úgy nézek ki mint egy b*zi meg h annyit foglalkozok magammal mint egy csaj meg ő nem jön ki velem az utcára így. És ez nekem rohadt szarul esik. Ja meg azt is mondja h így sose fogok felszedni egy csajt se de ez nem igaz mert volt már csajom csak ő arról nem tud. Most szerintetek kinek van igaza? Miért kéne oan ruhákban járnom amit utálok? Mit csináljak? Sztem semmi köze sincs hozzá de minden nap elmondja ezeket :/

16/F


2010. aug. 17. 17:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%

nekem tetszik ha egy fiún aki nemb*zi rózsaszín pólót visel.

Egy teljesen átlagos srácnál,aki csak divatosan ötlözik,azon nem b*zis.De ha valaki olyan viseli a rózsaszín pólót,aki pl. gyantáztatja a lábát,vagy hasonlók,na azon már b*zis.

Esetleg ha apuddal vagy nincs kevésbé élénk színű ruhád,vagy egy kicsit visszafogottabb amit viselhetnél?:/

16/L

2010. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%

"Szinte minden értelmes lányt elkap a hányinger ha pasim rózsaszínt lát, ez igaz, akár tetszik, akár nem..."


Nos ez nem igaz, akár tetszik akár nem.

Kissé korlátolt felfogású az apuka, talán mert amikor megszületik 1 gyerek, ha lány rózsaszín, ha fiú, akkor a kékkel azonosítják.

Ha olyan cikis lenne egy rózsaszín ing pl., akkor nem vásárolná meg sok ffi, nem te vagy az egyetlen pasi, aki favorizálja ezt a színt. Sokaknak még jól is áll.

Csak a begyöpösödöttek szerint b.uzi az a pasi, aki rózsaszínü felsöt vesz fel.

2010. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

18:27


Igyvan.Ma is láttam egy pasit, fekete öltöny nadrág, és hozzá lila ing.Nagyon jól állt rajta.

2010. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a szüleid attól félnek hogy meleg leszel. Igaz hogy mostanaban ezek a divatos szinek srácoknál is, csak hogy te már régpta szeretd a rozsaszint lehet édesapád beijedt hogy vajon miért szereti ez a srác a rózsaszint. a szülök eléggé elfogultak ilyen dolgokkal szemben szerintem. de nyugtasd meg őket, és nem lesz gond:) Lényeg hogy jól érezd magad a ruháidban és a bőrödben:)


20 l

2010. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%

Hordhatsz rózsaszínt,de nagyon keveset,mert ebben igaza van apudnak:így nem leszel soha a büdös életben igazi férfi.A csajok pedig olyan pasi mellett találják meg a biztonságot,aki férfias,olyanban bíznak igazán!Nem olyanba,mint aki úgy néz ki,mint egy hímr.ngyó:S

~Majd később kifogod a mostani énedet röhögni,és majd úgy gondolsz erre az időszakra vissza,mint a legrosszabb rémálmaidra..nem hiszem el,hogy apaként is rózsaszín holmikban fogsz feszíteni.


Én elfogadom,hogyha egy fiú rózsaszín ingban vagy pólóban van..dehogy mindene rózsaszín,még a körmei is,az már nagyon gáz!Ne haragudj!


De amúgy NE ENGEDJ AZ EGYSZEREGYBŐL!Mások véleményével ne is törődj:)

2010. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenki hordja azt, amit szeretne, én a gyerekemnek akkor fogok szólni, ha olyat akar magával csinálni, ami nem visszafordítható, pl tetkó, fültágító vagy hasonlók. A ruhák miatt nem fogok szólni az tuti. És ha valaki meg meleg, akkor hiába erőltetik rá a fekete, vagy fiús színű cuccokat attól még meleg marad, aki pedig nem az, az rószaszínben sem lesz az. Ennyire egyszerű.
2010. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

mekkora gy.ökér az, aki lepontozza a normális, nem provokatív válaszokat.

Bocs kérdező, hogy ide írom, de rengeteg kérdésnél feltünt már ez, és elég szánalmasnak tartom az ilyen okos embereket.

2010. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Én nem a divat miatt hordom, már kiskoromban is azok tetszettek, már akk is agybajt kapott tőle csak akk még nem vették meg XD

Aki meg azt írta h apám keresi a pénzt rá hát ja, de sztem az egy norm családban nem kellene h azt jelentse h emiatt elnyomja a gyereket :P Legalább is én tuti nem csinálnám ezt ha én szülő lennék.

Én am nem pontoztam le senkit...

2010. aug. 17. 18:39
 19/27 A kérdező kommentje:

"Gondolom azt érzi, hogy van egy fia, és mégse....."


ezt nem értem attól még a fia vok nem?

2010. aug. 17. 18:41
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
De igen.Csak ez őt nagyon zavarja.Nem tudom milyen lehet apukád, de gondolom arra vágyna hogy az a tipikus fia legyen.Ez így hülyén hangzik tudom.De szereintem érted hogy gondolom.
2010. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!