Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki idős...

Van itt olyan, aki idős korban van és nem volt se párkapcsolata és/vagy családja sem és megbánta ezt a döntést ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 10:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
38%
Mostmár tuti, hogy lány vagy.
2021. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy valakinek mondjuk annyira traumatizált gyerekkora volt, hogy senkit nem mer közel engedni magához. Vagy a sokadik szakítás után elment a kedve a párkereséstől. Szerintem addig kell keresni, amíg meg nem találod az igazit."


Igen, érdekes a kérdés. Mielőtt reagálok, hadd jegyezzem meg, hogy érdekes érzés itt a "családi kapcs" részlegnél egyszer azt olvasni, hogy a negyvenes "öregek", máskor meg, hogy "még bőven van idejük". Nem, mintha zavarna bármelyik vélekedés is, csak hát érdekes. :) A középkorú kinek fiatal, kinek öreg. Nézőpont kérdése.


Csókolom, én ifjontinak érzem magam 40-esként, legalábbis az általános egészségi állapotom szerint lelkileg, értelmileg és alapjában testileg is (leszémítva a krónikus bajokat).


Na de a témára rátérve, egyszerű, de nagyszerű kérdést írtál ki. Volt párkapcsolatom bár, de nem sűrűn. Azért idéztem tőled, mert a bántalmazottakhoz tartozom, ami a gyerekkorom illeti. Pontosabban gyerekkorom jelentős része. És valóban, van köze a későbbi lehetőségekhez és hozzáálláshoz.


Viszonylag óvatos vagyok, néha vakmerő. Ugyanakkor felnőttként sem voltak rózsásak a körülményeim, a túlélés lekötötte energiám, és az önfejlesztés is. A csajozás csak alkalmilag fért bele a párkapcsolatot követően (sokkal fiatalabbként akkoriban még belefért egy relatíve tartósabb kapcsi is). Apropó, férfiember vagyok. Bár az első kapcsi se túl fiatalon, se túl későn nem ért, 18-20 évesen. A gyermekkori bántalmazás nyilván belejátszott, hogy 18 előtt féltem a lányoktól, eleve a szexualitástól. De mivel örök önfejlesztő vagyok, átlendültem magamtól, meg egy néminemű körülmény is kellett hozzá.


"Vagy/és": na, épp emiatt gondoltam, hogy válaszolok. Kapcsolat volt. "Család": általam alapítva máig nincs, habár foglalkoztam gyermekekkel, szakmai okokból. Az eredeti család meg olyan volt, amilyen... Alapvetően a körülmnyek az oka, pl a túlélés, valamint a nagyvilág állapota: ide gyereket nemzeni... hajjaj... Pedig szívem szerint szeretnék gyerekeket, mármint sajátot is.


Megbánni, nem bánni: ahogy írták előttem, a 40-esek fiatalok még. :) Juhí! :D Így van. Pontosabban, ki mennyinek érzi magát. A Laár Pour-ban Anti bácsi remegő kézzel képes volna helyettesíteni egy vibrátort. :) Vagy kezében a bottal. :D Már amelyikkel. :P


Szóval van még idő családot alapítani. De ezerszer meggondolom, erre a világra... "Apaaaa, vágja a kezemet a lááánc!" "Jól van na, kicsim, a Viktátor bácsi nem tudott ennél szebbet adni a népnek. Képzeld azt, hogy aranyból van. Mint a Viktátor szíve. Ha ezt nem tartod észben, hogy fogod kántálni Viktor napon, hogy Éljen Árbon Vik! Éljen Árbon Vik! Vagy ilyesmi... Vagy Rákosira keresztelték már? Komolyan, már követni se tudom... Akarom mondani, engedek az erőszaknak sé követem! Csak bár te ne születtél volna erre a szmorú világra".


Hát ezt nem szeretném... Épp elég a mi bajunk, nemhogy még... Vagy épp a dániai / spanyol inkvizi... izé... diktátor alatt nyögni? Vagy manapság hova lehetn emigrálni? Az ausztrál diktátorhoz? Ki nem vált diktátorrá az utóbbi évben...?


Egyébként sem vágyom emigrálni, hacsak ne mideiglenesen. Szeretem a hazámat. Viktátorok nélkül. Mert egy Viktátor inkább kiárusítja. Írhattam volna Gyurcsátort is, tök mindegy. Szegény mai gyerekek...

2021. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem mindig döntés kérdése. Én ronda vagyok, nincs semmiféle szexuális vonzerőm, így nem is kellek a nőknek.


F

2021. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
52%
Èn azt mondom sosem kèső a szerelméhez akár 50-60 èvesen is meg lehet találni az igazit...Egy idős házaspár ismerösöm 52-51 èvesek voltak mikor megismertèk egymást rá 2 èvre össze is házasodtak a hölgy múlt èvben távozott el 30+ èvet töltöttek egyűtt mikor utoljára találkoztam velűk a hölgy pont azt mondta hogy idős korára találta meg azt a fèrfit akire egèsz èletèben vágyott! Szóval ki öreg ki nem? Nèzöpont kèrdèse, ki mennyinek èrzi magát! Èn nem èrzem magam öregnek kivève mikor bele bámulok a tűkőrbe! :) De viccet fèlre tève èn most is szerelmes vagyok egy 10 èvel fiatalabb nőbe elèg viharos a kapcsolatunk sajnos.... Pont ezèrt is èrtek azzal egyett aki azt írta hiába szereted ha ő annyira nem szeret mint te őt! Vagy ha szeret is tèged akkor mást is szeret esetleg annyira vagy jobban mint tèged. A szerelem kèt ember èrzèsein múlik ès nagyon sok mindennek kell ahhoz stimeljen hogy valóban mindketten megtaláljátok a számításaitok a kapcsolatban. Neeem nem csak a szex mert az lehet teljesen tökèletes is ha valami más hiányzik akkor már is lèp az egyik akinek más igènye is van. Nálunk pl fogalmam sincs mi a baj! Kèrdeztem a szerelmem is velem van gond? Mi az ami hiányzik? A válasza az volt nincs veled gond a szex senkivel sem volt ilyen jó mint veled , kedves is vagy mindent megteszel èrtem jól is èrzem magam veled... Kèrdeztem akkor meg mi a baj? A válasza az volt vele van a baj szeret engem mindig erre vágyott de nem tudja... Aztán kidobott :) Szóval ha minden rendben is van minden klapol is a másiknak valami hiányzik ès elmegy ... Nem szűnt meg vele a kapcsolatom mással èl de hozzám jár velem osztja meg a gondolatait ès az ágyát is szerelmes belèm de nem tud velem èlni, átminösitett nem tudom pontosan megmondani de lehet pont a +10 èv miatt. Szóval nem tudom azt mondani hogy aki egyedűl van inkább annak nincs igaza! Legalább ő nem szenved egy rossz kapcsolatban vagy egy valamilyen kapcsolatban. De azt sem hogy aki keresi mèg az igazit annak nincs igaza mert a fenti pèlda is bizonyítja 50+ felett is meg lehet találni mèg 30+ èvre a társunk döntse el ki ki maga szerintem!
2021. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#12 "ha csak szimplán natúr vagy, a kutyának se kellesz nőként, simán elmennek melletted"

Férfiként engem sosem vonzottak a "mű" nők, a túltolt sminktől, a rajzolt szemöldöktől, a szénné szolizott bőrtől hidegrázást kapok.

De megértem, hogy a nők is az igénytelen pasiktól, az alkoholos vagy bűzös lehellettől, a rossz fogaktól.

Sajnos sok ember van, aki ilyen, vagy olyan okok miatt nem ad magára és emiatt lehetetlen számára bármilyen párkapcsolat kialakítása, egy kívülálló számára teljesen érthető okokból. Sajnos ő maga vagy látja ezeket az okokat, vagy másban keresi a hibát.

2021. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#34 "kedves is vagy, mindent megteszel értem"

Szerintem itt bökte ki a lényeget, érdekből volt veled. Kényelmes volt neki, hogy tolod alá az anyagiakat, vagy olyasmit, amit a férjétől bőven nem kap meg. Mégis téged dobott... Vajon miért...

2021. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nagynéném testi hibás, púpos kis öregasszony volt, állítólag gyerekkorában elejtették, azért deformálódott a gerince. Vénlányként halt meg, soha nem volt férjnél, nem volt párkapcsolata, elmondása szerint akihez hozzáment volna, nem adták, aki elvette volna, ahhoz ő nem akart hozzámenni fiatal korában. Később pedig már nem kellett senkinek.

Sajnos már rég meghalt, sok bántást kapott életében, sajnálom, hogy nem öleltem át őt akkoriban sokszor, amikor megtehettem volna. Sokat gondolok Rá, isten nyugosztalja!

2021. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Külön kell választani, hogy valakinél ez egy tudatos döntés, vagy csak így sikerült az élete. A kettőt nem lehet egy kalap alá venni.
2021. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!