Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek vagy ha magatok...

A szüleitek vagy ha magatok is szülők vagytok, akkor ti tartjátok a kapcsolatot a gyereketek előző barátjával/bnőjével?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa, hogy a párom előző bnője napi kapcsolatban áll anyósommal, volt, hogy ő lett meghívva a családi ünnepre, mi meg csak másnap külön ünnepeltünk. Tudni kell hozzá, hogy a nővel nem tudok még egy semleges kapcsolatot sem kialakítani, annyira irritáljuk egymást. Gyerek nem volt, nekünk viszont már van. Szerintem ez senkinek nem jó, se neki, hogy látja, hogy milyen jól megvagyunk, se nekünk, hogy mindent tudhat a hétköznapjainkról.
2008. dec. 4. 20:56
1 2
 11/13 werte válasza:

Meséljek egy érdekes sztorit?

4 évig voltam együtt egy lánnyal. Anyámmal megvoltak. Szakítás, majd jött egy új lány akivel majdnem 4 éve vagyok együtt. A lány a hátam mögött találkozgat anyámmal (odajárkál hozzánk, telefonálgatnak) Érdeklődik felőlem, s úgy állítja be, hogy én vagyok a nagy szerelme. Anyám engem "áld" amiért elhagytam Őt, s gyűlöli az új párom, amiért kidobtam az előzőt. (bár időközben az exnek is 2-3 éves kapcsolata van). Gusztustalan ez az egész:@


Tessék, erre varrj gombot, ha tudsz:)

2008. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyba vagy az anyósoddal?Nem lehet,hogy tudja neked ez nagyon rosszul esik,és direkt gonoszságból csinálja?Mert az túl megy minden határom,hogy az ex ünnepel a családdal egy családi összejövetelen,Te meg a párod meg egy másik alkalommal,mert útban vagytok az ex miatt.Velem nem ünnepelt volna utólag sehogysem,és azt hiszem máskor sem lennék hajlandó találkozni.Ha anyósodnak ennyit ér a fia meg a családja,akkor ajnározza csak az ex-et.Az még elfogadható lenne,ha kedvelte régen akkor kapcsolatba maradnak,de azt is csak úgy,hogy a saját családját meg ne bántsa vele.De amit írsz,ez egyszerűen szemétség tőle,és érthető ha megalázottnak érzed magad.Üljetek le ezt megbeszélni szerintem.Én mint anya mindenképpen a gyerekem boldogságát tartanám a legfontosabbnak,és akit Ő társául válasz azt a nőt fogadnám el.Lehet,hogy egy másikat jobban kedvelek,de nem nekem kell szeretnem hanem a fiamnak,így elfogadnám,hacsak valami olyan dolgot nem tenne ellenünk amit nem lehet tolerálni.De az biztos,hogy a gyerekem és az unokám lenne a legfontosabb,ebből egyenesen adódik,hogy a menyemmel is normál kapcsolat a legoptimálisabb.
2008. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére anyóssal jó a kapcsolatunk, de barátnők nem vagyunk, nekem ő a párom édesanyja és a gyerekünk mamája. nem is igazán húznám fel magam az egészen, ha tényleg a fiát sorolta volna előbbre az exnél. A gondom igazából az, hogy visszahallottam dolgokat, amik szerintem a családon kívül másra nem tartoznak. Anyóssal ezt párszor megbeszéltük már, mostanra jobb is a helyzet, de azért még ott a tüske.
2008. dec. 5. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!