Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most rosszul gondolom???

Most rosszul gondolom???

Figyelt kérdés
Férjemmel azon megy a vita mert nem engedtem a nagy szülőket ebben a vírusos helyzetben jönni hozzánk húsvétozni egy éves kislányunk van és nem tartom helyes dolognak ha most együtt lennénk.
2021. ápr. 5. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
77%
Nem, nem gondolod rosszul. Felelősségteljesen cselekedtél.
2021. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Oké, de akkor ugye senki nem megy oda, nem csak húsvétkor, máskor se? Se a te családod, se barátok, senki.
2021. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyéb körülményektől is függ. Én oldalamról nincsenek nagyszülők, anyósék pedig már a 2. oltást is megkapták, mi pedig úgy tűnik átestünk rajta a téli szünetben (6 éves gyerkőccel), így mi találkoztunk.
2021. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Noti75 ***** válasza:
79%

Szia!

Ez attól függ, hogy egyébként napi kapcsolatban vagytok-e velük.

Hiszen, ha egyébként is rendszeresen találkoztok, akkor tényleg nem sok értelme van annak, ha nem együtt húsvétoztok.

Viszont ha nincs rendszeres kapcsolattartás, csak alkalmanként jöttök össze, akkor teljesen igazad van abban, hogy ezt most nem kellene erőltetni.

Mi sem megyünk most a nagymamákhoz. Értelmes emberek felfogják és megértik, hogy miért. A kevésbé értelmesneknek meg sajnos hiába próbálod elmagyarázni. 😁

2021. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki másképp gondolja. Sok család vitàzott össze a környezetemben ezen, hogy ki mehet, ki nem. Teljesen èrthető, hogy nem akarsz vendèget, de tényleg csak akkor, ha senki nem megy. Sem a te szüleid, sem testvérek, sem barátok. Így nincs sèrtődès. Mi karantènban vagyunk, férjem pozitív, így nálunk ez most eldőlt
2021. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Be vannak oltva? Mikor?
2021. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Mivel én minden nap megyek dolgozni, és állandóan körülvagyok véve idegen emberekkel, akik néha még maszkot sem viselnek, a távolság betartást nem ismerik, vagy lehetetlen, és ilyen körülmények között sem lettem sem én , sem a családom, sem a barátaim, rokonaim, ismerőseim, kollégáim betegek, így én nem csinálnék ügyet ebből. Én engedtem volna, hogy átjöjennek.

De ez az én döntésem lenne.

Amúy meg néha úgy érzem, hogy sokan mindent a vírusra fogva utasítanak el manapság.

( nincs orvosi rendelés a vírus miatt, késik a csomagszállítás vírus miatt, Nem jöhet látogatóba a vírus miatt etc)

2021. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
A te rokonaiddal mi a helyzet?
2021. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Aki a hármast lenyomta, annak ugye nem lenne kifogása az ellen, ha ő nem mehet az unokához, mindenki más igen?
2021. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!