Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most rosszul gondolom???

Most rosszul gondolom???

Figyelt kérdés
Férjemmel azon megy a vita mert nem engedtem a nagy szülőket ebben a vírusos helyzetben jönni hozzánk húsvétozni egy éves kislányunk van és nem tartom helyes dolognak ha most együtt lennénk.
2021. ápr. 5. 10:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20#

Az ilyenek mint te, remélem a kórházi ellátást is el fogják utasítani mikor az indokolt lenne. Igaz?:) Mit neked ilyen sz@r vírus nem? Majd vészeld át a kanapédon, ha nem kapsz levegőt, kapkodj érte kényelmesen otthon.;)

2021. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nem 20-as vagyok, de hidd el, rengetegen lemondananak rola, csak vegre hadd lehessen normalis eletunk... ha te meg felsz egy kis megfazastol, maradj otthonxd
2021. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

24: csunya lesz amit mondok de...

ha a 86 eves nagymamam nem halt bele, akkor aki belehal, az “meg is erdemli”. igen gyenge szar immunrendszerrel kell rendelkezni ahhoz hogy ez a virus komoly betegseget okozzon. vegulis termeszetes szelekcio, de ahhoz is gyenge

2021. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez is egy vélemény. Ugyan embertelen, de valahogy téged is anya szült.🤷🏼‍♀️ Mindenesetre az a gyönyörű ebben a világban, hogy mások vagyunk.:) Én ezen mondataid ellenére is megmentenélek ha lenne rá lehetőségem, és így fekszem most le aludni. De ha egy szeretted mégis meghal, majd a temetésén is mondd el a biztonság kedvéért hogy azért csak megérdemelte, hisz gyenge volt. :) Jó éjt;)
2021. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ha nem ebbe halna bele, akkor belehalna telen az influenzaba..
2021. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, engem már nem érdekel a covid hiszti. Mi összejárunk a családdal, nem puszilkodunk ennyoli, érdekes, jól vagyunk, élünk. Nem azért élek h bámuljam a négy falat itthon meg bent a munkatársaimat, a családomat meg elhanyagoljam....
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!