Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most rosszul gondolom???

Most rosszul gondolom???

Figyelt kérdés
Férjemmel azon megy a vita mert nem engedtem a nagy szülőket ebben a vírusos helyzetben jönni hozzánk húsvétozni egy éves kislányunk van és nem tartom helyes dolognak ha most együtt lennénk.
2021. ápr. 5. 10:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

Hagyjuk már. Ha mindenki alaposan kezet mos, meg nem lehet/köhög egymásra, akkor nem lesz semmi baj. Más vírusokkal is így megy. Érdekes a húsevő baktériumtól senki nem fél, pedig az élve zabálja fel az embert.

De ugye jól értem, kedves Kérdező, hogy a Te rokonaid sem mennek hozzátok, és Ti se mentek sehova?

2021. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Egyik ismerősöm is úgy van, hogy egy éve senki nem lépte át a küszöbüket. Otthon a 1,5 éves gyerekkel, esetleg sétálni mennek el vagy az udvarra, de utóbbit már nem szereti, mert az közös a férje szüleivel (2 generációs ház). Most ott tart, hogy szíve szerint a férjét sem "engedné" dolgozni...
2021. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

Az 1 éves kislány tojáskeresése, húsvéti ünnepvárása ebben a korban elenyésző, nem is érti, miről van szó. Jövőre biztosan látványosabb lesz a nagyik számára is.

Egyébként eső után köpönyeg, az ünnep nagyobb része elmúlt. Békülj ki a férjeddel, győzd meg arról, hogy mindenki számára a legjobbat akartad!

2021. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
csak nevetni tudok az ilyen fosos embereken, meg is erdemlik ezt a helyzetet. raadasul nem is a nagyszuloket felti hogy esetleg elkapjak, hanem a kislanyt, aki max kohog tole kettot... nevetseges ez a nep
2021. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
19%
Kedves utolsó válaszoló, MIS-C-ről hallottál? Nevetséges ez a nép, semmit sem tud, és mégis azt hiszi mindent tud.
2021. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%
Szuper lehetőség, hogy az anyóst (a gyermek nagymamáját) távol tarthassuk, a vírusra hivatkozva. Valószínűleg mások mászkálhatnak oda, és ezért van a férj kiakadva, hogy az ő szülei nem.
2021. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%

Ugye, kérdező, nem mész az egy éves gyerekeddel boltba se. Meg sehová.

Akkor jogos, hogy a mami/papi se menjen.

Találkozhattatok volna egy parkban, játszótéren, 10-15 perc, megfelelő távolság, a nagyszülők is boldogok lennének, hogy láthatták volna az unokát, odaadhatták volna az ajándékot, a férj se morogna.

2021. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ha már ennyien írtátok nem anyós ellen szól,az én szüleim sem jönnek. Nincs napi kapcsolat most egyik rokonnal sem. És nem járok boltba sem a babával,setalni szoktunk lemenni ennyi.
2021. ápr. 5. 13:46
 19/26 A kérdező kommentje:
Egy egy éves kislány azt sem tudja mi az a locsolas,nem hiszem hogy ezen fog múlni,szerintem most fontosabb az egészség mindekinek.
2021. ápr. 5. 13:47
 20/26 anonim válasza:
74%
Nem értem miért lenne beteg "pitsa", mert betartja az egészség érdekében a megfelelő dolgokat. Ki lehet bírni ezt a kis időt a rokonok nélkül. Mindenkinek ezt kéne tenni. Amúgy ezt a parkos dolgot sem értem...
2021. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!