Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a félelmem?

Normális ez a félelmem?

Figyelt kérdés
Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi. Eléggé szeretethiányos nő vagyok,amit igazából nem mutatok ki, de belül sokszor fáj. És félek, hogyha lenne egy férjem és gyerekünk születne, akkor a gyerek lenne a minden, az atyaúristen, én meg már nem lennék szeretve, puszilva, a férjem sosem törődne velem stb. Nyilván kell a gyerekkel foglalkozni, és sok szempontból ő élvez előnyt.. Ezt tudom jól. De rettegek attól, hogy én totál megszűnnék létezni, ahogy gyerekkoromban is megszűntem létezni.. :( Szerintetek sem kéne sose gyereket vállalnom? Egyébként nem utálom a őket. De én is vágyok a törődésre..N
2021. ápr. 5. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Amíg így érzel, addig ne. Nem kell a gyereknek egy olyan szülő, akivel születésétől fogva versenyeznie kell.

Majd ha picit átgondoltad és belátod, hogy mi az egészséges, akkor tervezgess családalapítást.

2021. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Pont ti nők szoktatok így csinálni.
2021. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen más a gyermekhez és a házastárshoz fűződő szeretet, neked meg összemosódik a kettő. Szerencsére még nincs férjed, se gyereked, először rakd össze magadban a fogalmakat.
2021. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem csak társat szeretnék magam mellé... Jobban jár mindenki..
2021. ápr. 5. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ahhoz gyerek, hogy a férfi egyszer csak megunja a nőjét.
2021. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Menj pszichológushoz, az ő segítségével hozd rendbe magad, és utána legyen gyereked. Valószínűleg először tényleg egy stabil társ kéne neked, aki mellett kiélvezhetnéd, hogy te vagy az óvott, szeretett személy.
2021. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez kényszerképzet, nem csak sima rossz hangulat. Ezt kezelni kell.
2021. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanugy lennel szeretve vszinuleg, inkabb az jott le nekem h te hanyagolnad a gyereked a parod kedveert. Inkabb meg ne legyen gyereked, de ilyen raakaszkodos stilussal parod se, mert a legtobb embert ez a ragaszkodas taszitja.
2021. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Menj el pszichoterápiára most! Azért, mert egyedül nem fogod rudnj ennek az okát és a megoldását tisztességesen feltárni. Megfelelő barátod meg ha lenne, akkor nem a gyakorin kérdeznéd.

Amíg ilyen állapotban vagy, nem szabad gyereket vállalnod. Hovatovább ez az állapotod a párkapcsolatnak sem tenne jót.

2021. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne a párkapcsolattól várd, hogy boldog leszel. Addig ne is menj bele még csak párkapcsolatba se, amíg te magad nem tudod eléggé szeretni. Ha nem megy, már pedig láthatóan nem megy, nyugodtan kérj segítséget egy szakembertől, nem gáz :)
2021. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!