Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele hogy...

Miért szólnak bele hogy hogyan nevelem a gyerekemet?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves fiam (egyedül nevelem) és nem hagynak békén. Hagyom hogy úgy öltözzön ahogy akar, azt egyen amit akar, akkor aludjon el amikor akar meg ilyenek. Nem lógok egész nap rajta hogy úristen mi fog vele történni..hagyom hogy azt csinálja amihez kedve van (azért mindent nem engedek meg) legalább így tanul a hibáiból. Párszor lemegyünk az egyik kocsmába meccset nézni nagy dolog...nem történik ott se semmi ott szinte csak törzsvendégek vannak és amúgy se az a nagyon cigifüstös hely. Jó ez így. Nem lesz belőle semmilyen drogos mert majd a társaságára figyelek. Nem lesz neki semmi baja tudja h mit lehet meg mit nem. Miért baj hogy hagyom hogy azt csinálja amihez kedve van? Amúgy jól kijövünk olyan mintha haverok lennénk

mondjuk most biztos be fogtok szólni..:D


2010. aug. 21. 09:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

Én sem támogatom ezt a nevelési módszert. Nem véletlen, hogy "évezredek" óta, az asszony neveli a gyerekeket, mert mi lett volna a világból, ha mindenki azt csinál amit akar? Gyilkosok, tolvajok, pedofilok, drogosok, munkakerülők...Had ne részletezzem.

Te már elfelejtetted, vagy még nem jöttél rá: egy gyereknek igenis kell korlát! Ő is arra vágyik, hogy valaki mondja meg mit szabad és mit nem!

2010. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó nagyot tévedsz, részben pont a te általad éltetett nevelési módszer eredményezi a problémákat, amiket felsoroltál!
2010. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent szabadna, az utcán csak hullák, és terhes nők lennének!
2010. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én is jártam néha apámmal kocsmába (kocsma:értsd.IV-V osztályú hely)és rendes ember lett belőlem.

Szerintem :)

Jó, nekem sem volt minden megengedve, de nem is fogtak szigorúan.

Nekem lányom van úgyhogy kocsma kizárva de szerintem egy fiúnak "belefér".

2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekednek nem a haverja kell hogy legyél, hanem a szülője. persze, az jó, ha nagyon jóban vagytok, de azért kell egy határ. bár úgyis észre fogod venni kb 10 év múlva, hogy mit kellett volna máshogy csinálni.
2010. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, vegyétek már észre, hogy kamu kérdés, egy taknyos 13 éves tette fel. Ha így lenne, ahogh ez a kis tökfej leírja, a gyámhivatal már régen lépett volna. Szünidő van, a kis takony meg szórakozik, hogy a hülyeségeire válaszoltok.
2010. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!