Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Lehet hogy a...

Mi tévő legyek? Lehet hogy a fiam?

Figyelt kérdés

1988-ban volt egy nagy szerelmem, akinek anno meg is kértem a kezét. Ő 18 volt, én 20. Nagy volt a szerelem és mindenki ellenkezése ellenére mi készek lettünk volna összeházasodni. Erdélyiek vagyunk, Romániában élek. Ő ugyanabban az évben a 2 testvérével együtt kiszökött Ausztriába majd Svájcba de én nem akartam menni ezért szakítottunk.

Nem is találkoztunk, ő élt Svájcban, Ausztriában, Németországban és Magyarországon most pedig háznaköltözött mert az édesanyja már idős és ő viseli a gondját az egyik testvérével, aki már 4 éve háznaköltözött.

Amióta itthon van, többször találkoztunk, viszont nemrég láttam a fiát. Megszólalásig hasonlít rám (legalább is szerintem). Mindkettőnknek kék a szeme, hasonlóan görbe az orra, neki is kérek arca van és ahogy láttam, ő is bal kezes.

Persze megütött a látvány, de nem beszéltem vele, csak a ház előtt láttam és aztán mondta az anyja hogy a fia volt az.

Mi szeptemberben szakítottunk, a fiú májusban született. A fiát harmadszor vagy negyedszer látom, de sosem tűnt fel a hasonlóság, igaz, kb 10-13 éve nem láttam.

Nem tudom mit tegyek. Szeretném megtudni, hogy vajon az enyém-e. Az én fiam-e. Azt nem értem hogyha az enyém akkor miért titkolja (a férjétől el van válva)? Hogy tudhatnám meg, hogy az én fiam-e? Mert ez eléggé nyugtalanító érzés... Persze nyíltan senkinek nem beszéltem róla. Nem is szeretném hogy kitudódjon ha mégis az én fiam, mert 27 éve vagyok házas és van egy 18 illetve egy 14 éves fiam. De nagyon felkavart a gondolat és szeretném lezárni magamban ezt.



2021. ápr. 11. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Igaz. Akkor kb korombeli. Nos, nem akarnám megtudni, hogy a szomszéd az apàm.
2021. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod megkérdezni erről az exedet?
2021. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
ne legyél önző.. legyél tekintettel arra hyetekre..mos kiderülne hohy nem az apja akit ő annak hisz..tapadztalatból tudom, iszonyatos zrauma lenne neki, az öcsém hasonló cipöben jàrt, a fiú az övé ő csinàlta, de màs nevelte, a gyerek azt fogadja el apànak aki pici koában is ott volt mellette..te megkérdeheted az anyjàt..de nem kelleme neki elmondani, mert rengeteg probléma lesz belőle.
2021. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Na, megkerdezted? Te vagy az apja?
2021. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem az anyjával. Azt mondta hogy nem tudja és már nem is akarja tudni, hogy ki az apja, mert az igazság minden esetben rosszul érintené. Úgyhogy így váltunk el és ebben maradtunk. Szerintem van esély rá hogy a fiam legyen, de tiszteletben tartom az álláspontját az anyjának és nem feszengetem a határokat
2021. aug. 14. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!