Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után újra találkozni az...

Válás után újra találkozni az exférjjel? Ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

A volt férjem tavaly bejelentette, hogy szerelmes lett egy kolléganőjébe, és vele akar lenni. Pikk-pakk elköltözött, a nőhöz, azóta is együtt vannak. Nekünk van egy közös fiunk, 14 éves, az elején rosszul viselte, hogy az apja elköltözött, de azóta megbékélt a gondolattal, rendszeresen tartják a kapcsolatot, találkoznak. Én viszont próbálom minden szinten kerülni a volt férjemet, telefonon nagyon ritkán beszélünk, személyesen pedig kb 4 hónapja nem is találkoztunk, ha jön a gyerekért, én elmegyek itthonról. Nekem kell a távolság ahhoz, hogy fel tudjam ezt az egészet dolgozni, nem megy máshogy. Viszont most lesz a hétvégén a fiunk ballagása és utána ünneplés, a gyerek természetesen azt akarja, hogy az apja is ott legyen. Félek ettől a találkozástól. Az új nőt nem hozhatja el, ezt megüzentem neki, de attól még mi találkozunk, bár neki biztosan kellemetlen lesz, hiszen az egész család úgymond mellettem áll, kínos lesz a hangulat, a gyerek miatt próbáljuk majd megemberelni magunkat, ez az ő napja kell hogy legyen, nem akarunk feszültséget.

Ki mit tud tanácsolni, mit tegyek, hogyan viselkedjek? Félek és izgulok egyszerre, egy részem még mindig szereti, a másik részem borzasztóan haragszik rá, egyébként meg próbálom mindennel elfoglalni magam, hogy új életet tudjak kezdeni a fiammal. Ti mit tennétek?


2021. jún. 7. 11:34
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
78%

28.istenem emberek álljatok már le erről a dologról..

fenn akadtok egy kis mondaton amin egyből vita kerekedett pedig nem is lényeg igazán! A nő szerintem nem is akarna elmenni és ti meg itt pampogtok ezen mint valami állatok...Valljátok már be hogy ti sem szeretnétek ilyen helyzetbe kerülni hiába pattogtok itt ennyit+4

2021. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
14%
30.az ilyen akadékoskodó hozzászolásokat szerintem bárki megunná! aki nem tud leakadni egy dolgoról..
2021. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
19%

29!


Egy gyerek, aki atelte a szülei válását és akinek az anyja nem gondolta azt, hogy ő az Isten és majd ő dönt a vilag sorsáról. A mondát pedig épp ezért lényeges, mert o azt hiszi A kérdésben nem szerepelt amugy, hogy az otthoni buliról beszél.

2021. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
88%
33.te mit reagálnál ha hasonlókat élnél át mert mióta itt vagy csak ezt nyomod és semmi mást..rohadt unalmas vagy!csak generálod a feszültséget egy mondaton pedig már rég le lehetne akadni róla és másra fókuszálni...
2021. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
82%
Csak nekem van olyan érzésem, hogy némelyik válaszoló pont abban a helyzetben van, mint itt apuka új nője???
2021. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
89%
33.Egy ideig átolvasgattam az írásaidat de már látszik hogy egy troll vagy aki direkt egy kipécézhető mondaton akad fenn és itt pampog rajta minden félét ameddig tudja..pontozásaid alapján ez látszik is..
2021. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
7%

34!


Na meg egyszer: én a gyerek voltam, fentebb már leírtam. A különbség az én anyám meg a kérdező között az volt, hogy ő nem képzelte magát a vilag középének. Ezt jelenti az az egy mondata. Ha kihagyta volna, nem reagalna ra senki. De bele irta, mert lenyeges volt.

2021. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
81%
37.de nem kell ennyire kiboncolgatni és vitát szülni belőle...
2021. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
85%
37.én innen viszont téged tiltanálak ki mert rohadtul idegölő vagy ahogy fenn akadsz egy modnaton és itt pattogsz rajta...
2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
4%
Nem en voltam az egyetlen, aki reagált rá. Az mondjuk elkerülte a fiygelmedet, hogy azt is írtam, az otthonába egyértelmű, hogy eldöntheti, ki megy
2021. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!