Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után újra találkozni az...

Válás után újra találkozni az exférjjel? Ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

A volt férjem tavaly bejelentette, hogy szerelmes lett egy kolléganőjébe, és vele akar lenni. Pikk-pakk elköltözött, a nőhöz, azóta is együtt vannak. Nekünk van egy közös fiunk, 14 éves, az elején rosszul viselte, hogy az apja elköltözött, de azóta megbékélt a gondolattal, rendszeresen tartják a kapcsolatot, találkoznak. Én viszont próbálom minden szinten kerülni a volt férjemet, telefonon nagyon ritkán beszélünk, személyesen pedig kb 4 hónapja nem is találkoztunk, ha jön a gyerekért, én elmegyek itthonról. Nekem kell a távolság ahhoz, hogy fel tudjam ezt az egészet dolgozni, nem megy máshogy. Viszont most lesz a hétvégén a fiunk ballagása és utána ünneplés, a gyerek természetesen azt akarja, hogy az apja is ott legyen. Félek ettől a találkozástól. Az új nőt nem hozhatja el, ezt megüzentem neki, de attól még mi találkozunk, bár neki biztosan kellemetlen lesz, hiszen az egész család úgymond mellettem áll, kínos lesz a hangulat, a gyerek miatt próbáljuk majd megemberelni magunkat, ez az ő napja kell hogy legyen, nem akarunk feszültséget.

Ki mit tud tanácsolni, mit tegyek, hogyan viselkedjek? Félek és izgulok egyszerre, egy részem még mindig szereti, a másik részem borzasztóan haragszik rá, egyébként meg próbálom mindennel elfoglalni magam, hogy új életet tudjak kezdeni a fiammal. Ti mit tennétek?


2021. jún. 7. 11:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
82%

39!


🤣🤣🤣🤣Te is Istennek kepzeled magad. Na, -beszélgetés vége, alacsony hozza az értelmi színvonalad. Pápá

2021. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
40.fejezzük már be ezt mert nem vezet semmire szinte..
2021. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
92%

2-es, egyrészt gyanítom, nálatok már nem volt olyan friss a szétválás, másrészt teljesen más, ha mindkét félnek van már párja.

Intelligens felnőtt fel tudja mérni, hogy neki semmi keresnivalója a “régi” család között, legyen neki elég annyi, hogy övé lett a pasi.

2021. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
77%
41.na itt látszik hogy troll vagy és neked nincs értelmi szinted..🤣
2021. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
93%
Fuh látom megy a balhé. Annyira bírom, hogy a válaszolók egy része itt is kötélidegekkel rendelkező, higgadt szupernő/férfi, akit biztooosan nem zavarná, ha ilyen szituációban lenne. Ugyan már, jóval kisebb problémánál őrjöngenétek.
2021. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezőnek igaza van. A válás még friss, a buli az ő házában lesz és a fiú bulija is tönkremenne ha az egész család fagyosan álldogálna a nő körül.

Apuka felrekefelt aztán lelépett és még a nő hívja meg a szeretőt?( Mert nem hirtelen kapcsolat az ahol egyből összeköltöztek), kérdező igazad van.

2021. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
89%

És n sem értem. Nyilván nem a 14 éves gyerek lesz a házigazda a bulin hanem az anyja. Akkor tényleg döntse már el hogy beengedi-e a nőt vagy sem. Amúgy valiszinű ha ment volna akkor se a házba, hanem csak a ballagásra, és az apa haza is megy vele. Nade mindegy nem ez a lényeg.

Szerintem nem tudod kiszámolni előre a reakciódat. Az szerintem se jó taktika ha levegőnek nézed vagy játszod a sértődöttet. Viselkedj természetesen amennyire lehet. De nem is kell vele ellened, a rokonokkal lefoglalod magad. És talán ő neki is kényelmetlen lesz, pláne a te rokonai előtt. Pont ezért lehet az is higy el se megy az összejövetelre hanem csak konkértan a ballagásra.

2021. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
91%
Én megértelek kérdező, én se akarnám a volt férjem új nőjét látni, a fiam ballagásán pláne nem. Ha van abban a nőben egy kis gerinc, akkor nem megy el.
2021. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
97%

Erre nincs jó válasz, kérdező, és együttérzésem. Mindenki más habitusú, és igazán jól nem lehet viselkedni. Szerintem ne akard megfeszíteni magad. LEgyél magaddal megértő és türelmes. Ne vádold magad, ha valami nem úgy sült el, ahogy tervezted. És gondolj arra, hogy a férjednek sincs sokkal több alapja nyugodtnak lenni.

A legjobb, ha nem tervezgetsz szerintem. Majd lesz, ami lesz. Esetleg lehetne valaki, aki szükség esetén "kiment".

Majd írd meg esetleg, hogy mi volt...

2021. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
18%

Hála istennek apámék és anyámék kitűnő viszonyban maradtak egymással. Nem járnak össze, de ha összefutnak, kedvesen elbeszélgetnek, sosem volt gond meghívni őket egyszerre, és most kapaszkodj, az anyai féltesómat elvittem magammal ovis korában apámékhoz a láthatásra. Manapság meg lerakom apáméknál az unokákat, félidőben átviszi őket anyámékhoz, én meg értük megyek 2 héttel később.

ÍGY kell elválni, én azt mondom. Nekem, mint a sztoriban a gyereknek, ez így volt a legjobb.

2021. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!