Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el ezt Anyának?

Hogyan mondjam el ezt Anyának?

Figyelt kérdés
Apukam mult evben osszejott egy novel, es ugy dontott hogy ot valasztja, el is koltozott hozza. Anya es en ezt eleg nehezen viseltuk, mindketten csalodtunk apaban de ugy voltam vele ez az o dolguk. Azonban Anya arra kert, hogy probaljunk hatni Apa lelkiismeretere, hogy mennyire hianyzik nekunk, mondjam neki mindig hogy mennyire szeretnem ha visszajonne, hogy nem tudok enni aludni miota elment stb. Teny hogy hianyzik de azert zsarolni nem akartam, de Anya keresere megtettem es biztam abban hogy talan ujra egyutt lesznek. Apa a sok lelkizes hatasara, folyton sirtunk neki Anyaval, 2 honappal a koltozes utan visszajott hozzank, nagyon orultunk Anya nagyon boldog volt. Ez majus elejen volt, de en azota azt latom hogy Apa csak arnyeka onmaganak, velunk van de nem boldog, mosolyog de az a mosoly nem igazi, latszik rajta hogy szenved, hogy boldogtalan, amikor azt hiszi nem latja senki akkor csak ul magaba roskadva szomoruan, az en eros magabiztos Apam, meg sirni is lattam ot tobbszor is. Azt hiszem szereti azt a not es hianyzik neki, vele akar lenni. Gondolom eros szerelem lehet koztuk ha ugy dontott hogy elhagy minket miatta. Hogyan ertessem meg Anyaval, hogy el kell engednunk Apat? Nem akarom megbantani Anyat de szerintem ennek semmi ertelme. En 17 vagyok, egy ev mulva elmegyek fosulira, inkabb nem gondolok bele hogy mi lesz akkor itthon. Amennyire en latom uj eletet kellene kezdeniuk de amikor errol beszelek Anyaval azt mondja ehhez nincs kozom ne szoljak bele z a lenyeg hogy Apa vegul ot valasztotta. Nem akarom hogy barmelyikuk is szenvedjen de szerintem ez senkinek nem jo. Mit tanacsoltok? Ha erkeznek jo segito valaszok talan megmutatom Anyanak is.
2021. jún. 12. 11:27
1 2 3 4
 21/34 Molyember ***** válasza:
76%

De igen, hazudott. Azt mondta az apjának, hogy nem tud enni, aludni, mióta elment. Benne van a kérdésben. Hazudott, és csak azért, mert anyja rávette. És az apja azért szakított a másik nővel, mert elhitte ezt a hazugságot. Emiatt dobta el a jobb élet lehetőségét, mert szereti a lányát, és inkább maga vállalta a fájdalmat, csak a lánya legyen jól. Aki egyébként addig is jól volt, csak hazudott.

A semmiért ment vissza az apja, a semmiért szakított a másik nővel.

Mi ebben a kioktatás, 20-as? A kérdező szétbszta egy ember életét, bár mentségére szól, hogy nagyon fiatal még, és érzi, hogy nem volt helyes. Hol van ebben a kioktatás? Te nem szoktál egyenesen beszélni?

Ha volt bátorsága belehazudni az apja szemébe, akkor legyen az igazsághoz is. Még talán segíthet rajta.

2021. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
24%
"Anya es en ezt eleg nehezen viseltuk, mindketten csalodtunk apaban"
2021. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%
Ezen segiteni nem nagoyn tudsz.
2021. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%
Én nem lettem volna partnere anyámnak egy ilyen érzelmi zsarolásban. Az a vonat már elment. Apa mással boldog, ez is előfordul. Sőt.
2021. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, téged anyád eszközként használt. Ebből nem tudsz már jól kijönni.
2021. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Tegnap vegul elhivtam apat setalni, sokat beszelgettunk, mondtam neki, hogy meseljen nekem a norol, kivancsi vagyok mit gondol, mit erez, tenyleg szereti ot, eloszor nem nagyon akart rola beszelni, de mondtam hogy kettonk kozt marad, es tenyleg erdekel, szeretnem tudni. Igy vegul folyt belole a szo, sokat meselt a norol es kettejukrol, elmondta, hogy tudja hogy ez nekem rosszul eshet, de o meg sosem volt olyan szerelmes, mint abba a nobe, anyat is nagyon szerette, de az masfajta szerelem volt, nem ilyen, mint amit most erez, meg mindig. Azt mondta nagyon nehez dontes volt meghozni azt, hogy itthagyjon minket, de ugy erezte ez az utolso eselye a boldogsagra. A no is nagyon szereti ot, nem kenyszeritette soha semmire, apa sajat dontese volt hogy ot valasztja, nem volt ultimatum vagy ilyesmi ahogy anya gondolta. Azt mondta szornyu volt a szakitas, megmondani neki hogy visszajon hozzank, egyutt sirtak, de a no azt mondta neki hogy akarmennyire szeretik egymast megerti es elfogadja hogy ugy dontott visszajon. Oszinte volt velem, es bar azt nem mondtam el neki, hogy anya miket kert tolem, es hogy ebben partner voltam, azt oszinten es tiszta szivbol elmondtam neki, hogy miattam nem kell maradnia, menjen vissza a nohoz ha tenyleg azt szeretne es legyen boldog, en jol leszek es anya is jol lesz idovel. Meglepodott nagyon, de mondtam neki hogy latom rajta mennyire faj neki es en nem akarom ezt, mert szeretem ot is es anyat is. De ha O uj eletet szeretne kezdeni, akkor tegye meg, legyen boldog, en akkor is szeretni fogom es tartani fogjuk a kapcsolatot. Ugy lattam mintha megkonnyebbult volna egy kicsit, mondta hogy majd beszel anyaval de ez szerintem meg nem tortent meg. En ma eljottem baratokkal 2 napra otthonrol, talan most meg tudjak beszelni anyaval. Kivancsi leszek mire megyek majd haza... nem akarom senki eletet tonkretenni. Remelem egyikojuk sem fog megutalni engem, borzaszto rossz erzes nekem ez az egesz.
2021. jún. 14. 10:10
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
nagyon jól kezelted a helyzetet kérdező, le a kalappal!
2021. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezted már magadtól hogy te mit akarsz?
2021. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
25%

Anyud végtelenül önző. Te ostoba és felelőtlen voltál, hogy ezt a goboszságot tetted vele. Már 17 vagy. Miért kell veled lakjon? Ha hiányzik, akkor költözz oda hozzá és az új párjához. Vagy lakj egy hetet itt, egy hetet ott ha anyudra is szükséged van. De visszahúzni hazugságokkal, megfosztani a boldogságtól őt is és a nőt is. Szánalmas.

Igazán nézz magadba...


Na menjél beszélj apuddal, hogy miattad már nem kell együtt legyen anyuddal, menjen élje az életét.

2021. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék mi hogyan alakult Kedves kérdező
2021. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!