Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mamám iszonyatos...

Mit tegyek ha mamám iszonyatosan megvert?

Figyelt kérdés

Anyával lementünk hozzá,mert vittünk le neki dinnyét.Tudniillik hogy evészavarom van, de gyógyulóban haladok.A családom nem érti,hogy ez nem olyan egyszerű hogy azt mondják "egyél".Szóval anya vágta félbe a dinnyét,erre mamám rámordított hogy egyek belőle, de mondtam hogy köszi nem, hiszen mégcsak most kezdtem a gyógyulást és az eredeti összeírt evéstervemet is nagyon nehéz betartani,örülök ha azt sikerül,nem még pluszba dinnyét enni.Erre a mamám megint ordibált folyamatosan.Én felálltam és indultam volna ki, erre megfogta a hajamat és elkezdett engem rángatni,folyamatosan pofozott és a falnak vágott.Közbe anya leszedte rólam és azonnal mentünk haza.Nagyanyám utánamordította hogy haljak meg a gc...be és bárcsak meghalnék,anorexiás k... meg hogy megöl meg kitapossa a belem.(Teljesen magyar)

Nem tudom miért ilyen.Valami spirituális klubba van benne és emberek járnak hozzá hogy "megtisztítsa őket" és azt hiszi démon szállt meg vagy mit tudom én,mindig valami sötét erőkről vagy mikről magyaráz.Az a rossz hogy nem bírjuk megszakítani vele a kapcsolatot mert anyáék válnak és ő ad pénzt az új lakásra.Nem tudom mit tegyek,nagyon rosszul vagyok és fáj a fejem meg hányingerem van.Olyan mintha mindjárt összeesnék


2021. jún. 29. 12:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Most meg anyám azért ordít velem hogy halnék meg mert akkor legalább nem kellene ennyit költenie rám meg hogy miért nem birok normálisan enni...
2021. jún. 29. 12:43
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy? Végül is tökmindegy, nem mész oda többé.
2021. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy?

Én ebből a családból menekülnék, amint lenne rá lehetőségem.

2021. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon kamunak tűnik nekem.
2021. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%

Ez elég durva..szerintem annyit tudsz tenni,hogy mamádat kerülöd anyáddal meg nem foglalkozol. Bár ők ketten biztosan hátráltatják a gyógyulást..

Mindenesetre kitartást neked

2021. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
82%
Oh hát persze.
2021. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok abban a korban hogy elköltözhessek...Hihetetlen hogy valaki azt hiszi hogy kamu

A nagynénimtől próbáltam segítséget kérni, de nem hisz ő se nekem.Senkim sincs

2021. jún. 29. 12:52
 8/51 anonim ***** válasza:
30%
Mónika show a megoldás 🤣🤣
2021. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Anyád volt ott veled, miért nem segít akkor ő?
2021. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Anya valasztotta le őt rolam
2021. jún. 29. 12:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!