Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mamám iszonyatos...

Mit tegyek ha mamám iszonyatosan megvert?

Figyelt kérdés

Anyával lementünk hozzá,mert vittünk le neki dinnyét.Tudniillik hogy evészavarom van, de gyógyulóban haladok.A családom nem érti,hogy ez nem olyan egyszerű hogy azt mondják "egyél".Szóval anya vágta félbe a dinnyét,erre mamám rámordított hogy egyek belőle, de mondtam hogy köszi nem, hiszen mégcsak most kezdtem a gyógyulást és az eredeti összeírt evéstervemet is nagyon nehéz betartani,örülök ha azt sikerül,nem még pluszba dinnyét enni.Erre a mamám megint ordibált folyamatosan.Én felálltam és indultam volna ki, erre megfogta a hajamat és elkezdett engem rángatni,folyamatosan pofozott és a falnak vágott.Közbe anya leszedte rólam és azonnal mentünk haza.Nagyanyám utánamordította hogy haljak meg a gc...be és bárcsak meghalnék,anorexiás k... meg hogy megöl meg kitapossa a belem.(Teljesen magyar)

Nem tudom miért ilyen.Valami spirituális klubba van benne és emberek járnak hozzá hogy "megtisztítsa őket" és azt hiszi démon szállt meg vagy mit tudom én,mindig valami sötét erőkről vagy mikről magyaráz.Az a rossz hogy nem bírjuk megszakítani vele a kapcsolatot mert anyáék válnak és ő ad pénzt az új lakásra.Nem tudom mit tegyek,nagyon rosszul vagyok és fáj a fejem meg hányingerem van.Olyan mintha mindjárt összeesnék


2021. jún. 29. 12:38
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen magyar? Ez már tényleg szánalmas.
2021. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem lokted el a mamat?
2021. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
egyszeruen nem tudtam mi történik...Nem kapcsoltam csak elkezdtem sirni.Soha nem vertek még meg
2021. jún. 29. 13:01
 14/51 A kérdező kommentje:
Elegem van hogy senkire nem számíthatok és nem értem miért érdemlem ezt
2021. jún. 29. 13:02
 15/51 anonim ***** válasza:
16%
Ki ő, a szupernagyi?
2021. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
78%

És ezzel nem segített? Ha nem szedi le rólad, most kék zöld lennél gondolom

Amúgy hihetetlen, hogy egyes emberek képesek arra, hogy minden nap kitaláljanak egy történetet

2021. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy senki nem hisz nekem.Mit tegyek hogy elhiggyetek??? Nem tudok senkitoo segitseget kerni es meg ezen az oldalon se hisznek nekem
2021. jún. 29. 13:05
 18/51 anonim ***** válasza:
40%
En visszamennek es megrangatnam mindkettot, aztan belerugdosnek a fejükbe, vénfaszok
2021. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy?
2021. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert nagyon kamu a sztori.

Ha édesanyád leszedte rólad, segített neked, beszéld meg vele, nem érted?

Vegyél egy helyesírási szótárat, nézegesd.

2021. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!