Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és főként hol érdemes...

Hogyan és főként hol érdemes "új" életét kezdeni egyedülálló anyukaként egy 1 év alatti babával?

Figyelt kérdés

7 év házasság után a férjem közölte,hogy válni akar mindenképp, nincs megoldás. A gyermekünk nincs 1 éves. Az országban nekem nincs rokonom , se barátaim, senki. Munkahelyem van, oda vissza tudnék menni de az Pesten van , ott pedig drágák az albérletek.

Merre induljunk, hol lenne érdemes letelepedni ?



2021. júl. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
81%
Én azt javaslom ne olyan várost válassz ahol nagy egyetem van. Pl Debrecen, Pécs, Szeged, stb... Azért ne, mert itt sokkal sokkal drágábbak az albérletek, mint másutt. Olyat keress ahol van bölcsi és óvoda és jó a tömegközlekedés. Lehetőleg jo ha van valami munka is helyben, de ez szakmafuggo.
2021. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező,most nehogy már a férjedhez alkalmazkodj!


Nem tetszik neki a családos,gondtalan élet,menjen csak. Ő ezt bevállalta.


Szóval elégedjen meg azzal,hogy ha évente 4-5-ször láthatja a gyereket.


Nyugodtan menj ki külföldre,a családod után!

2021. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hálás vagyok minden ötletért. Eléggé kilátástalannak érzem a jövőnket , de valahogy biztos lesz, és nekem kell erősnek lennem, ha már így alakult. Elgondolkodom az összes lehetőségen! Tényleg köszönöm!
2021. júl. 7. 13:54
 24/46 anonim ***** válasza:
64%

Meg a gyereknek sem kell egy olyan apuka,aki csak bulizni akar.


Jobb lesz neki a szerető,gondoskodó nagyszülők,nagybátyák,nagynénik stb. társasága,mint egy bulizós,szeszélyes apuka.

2021. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
91%
Én mennék a családom után. Itt egyedül kegyetlen nehéz lesz.
2021. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Külföldön is el fogom komolyabban gondolkodni, csak a babának nem szeretnék rosszat. Ha elviszem akkor azzal őt is megszivatom. Nem tudom. Majd ezen is agyalok még.
2021. júl. 7. 13:56
 27/46 anonim ***** válasza:
81%

Miert szivatod meg kulfoldon a babat?

En itt ereznem annak, rettegek elore, ha gyerekem lesz, es itt kellene iskolaba jarnia. Foleg ezzel az uj akcioval

2021. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
90%

Miért szivatnád meg a babát?


Külföldön legalább ott lesznek a rokonok,a családod neked is és neki is.


A babának egyáltalán nem kell egy ilyen apuka.

A nyelvet pedig el fogja sajátítani és barátai is uyganúgy lesznek.

2021. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
78%

26 vagyok

De azzal is megszivatod a babát ha nélkülöznötök kell. Apuka meg vígan éli életét. Akkor lenne jó apa ha hagyná a lakást nektek. De így én nem venném figyelembe. Adott volt neki egy családos élet, nem kell neki. Neked most magadat kell nézni, hogy legyen segítséged, legyen munkád, pénzed. Ha te rendben leszel akkor a babának is jó lesz, rendben lesz ő is( pl nem kell nélkülöznie) akármilyen munkát mellette nem is vállalhatsz, valaki kell segítség lehetőleg ingyen.

2021. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül nem fogsz boldogulni. Külföldön a családod befogad magukhoz a babával, támogatnak?
2021. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!