Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy apám úgy beszél...

Normális hogy apám úgy beszél a családdal, mint egy szakmunkás és még direkt idegesít is minket?

Figyelt kérdés
Akármit mondunk neki magunkkal kapcsolatban, nem érdekli. Elbeszélgetni se lehet vele, mert vagy ordít, vagy direkt idegesít minket. Ha még felidegelt minket akkor, pedig azon röhög kárörvendően,ahogy pl sír a húgom vagy akár én.

2021. júl. 13. 11:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
És ha most megkapod, hogy nem, nem normális, akkor mi van? Akkor most boldog vagy? Probléma megoldva?
2021. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Te is örökölted a bunkóságát
2021. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Megfejtettem. Ez az "úgy beszél a családdal, mint egy szakmunkás"

A mai változata az "úgy beszél mi t egy kocsis" nak az egyetemre járóknál.

Köszönöm szakmunkás ismerőseim, rokonaim ÉDESANYÁM! nevében is!

2021. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
Suttyó vagy kérdező. Hogy hasonlíthatod össze a szakmunkásokat a bunkó apáddal???
2021. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
Azért szakmunkásozik, mert ő egyetemre jár.
2021. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Én és a férjem egyetemet végeztünk. Nálunk dolgoztak szakmunkások lakásfelújításkor. Sőt, még segédmunkás is volt közöttük. Beszélgettünk velük többször is. Tök jól meg lehetett velük mindent beszélni. A vízszerelőnek ráadásul még nagyon jó humorérzéke is volt, folyamatosan egymást ugratták a férjemmel. És szerintem a fővállalkozó, akinek a szakmunkások dolgoztak, sem rendelkezett egyetemi végzettséggel. Azt se tudom, hogy érettségizett-e vagy sem. De mindent normális hagnemben.meg tudtunk vele beszelni, a rájuk bízott munkát precízen elvégezték. De egyikük sem kiabált, voltak ötleteik, mit hogyan lehez kivitelezni, megbeszéltük. Az iskolai végzettség különbsége ellenére nem voltak kommunikációs gondjainkkal egymással. Ezek után én is kíváncsi vagyok, hohy szted, kedves kérdező, hogy beszél egy szakmunkás.
2021. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

Még semmit se tettél le az asztalra, de már le tudod nézni azt, aki nem egyetemet végzett.

Gratulálok!

2021. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
32%

Úgy birom hogy valakinek valami baja van, kiír róla kérdést és mindenki nekiesik egy szerencsétlenül választott szó miatt (néhányan meg még egymásnak is estek... bár azt legalább törölték). Egy db igazán empatikus válasz nem volt, legfelejebb kapta a szokásos jótanácsot (hashköltözzel).


Amúgy lehet azért nem sajnálja senki a kérdezőt mert ez egy tipik magyar család, nincs itt semmi látnivaló. Pedig akinek problémás a családi helyzete az gyakran a melóhelyenis nehezebben talaálja a helyét, meg az életben is, mert ahogy a mellékelt ábra mutatja, könnybebben vét valami a társadalom szemében kapitális hibát.


Kérdező, a költözés seg0tene, de az általában nem emgy egyik napról a másikra. Muszáj elszel megtanulni addig is pár technikát, hogy tudatos maradj ezekben a helyzetekben. Lehet ez autogén tréning, meditáció, vagy mint nekem az ima, de valami muszáj megtanulni hogy felül ne engedd magad hergelni. Tesóddal meg fogjatok össze, költözéskor is tudtok együtt költözni 0gy, és addig se lesz olyan elviselhetetlen.

2021. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%

#18: Ok, valóban igazad van, tényleg ráugrottunk a "szakmunkás"-ra, nem kellett volna.


Kérdező: sajnos ebben mi nem tudunk segíteni. Nem, nem normális, ahogy apád viselkedik. Sajnálom.

2021. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%
Mi köze ehhez a szakmunkasoknak? O.o az én apám szakmunkás és nem ilyen tapintatlan....
2021. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!