Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy apám úgy beszél...

Normális hogy apám úgy beszél a családdal, mint egy szakmunkás és még direkt idegesít is minket?

Figyelt kérdés
Akármit mondunk neki magunkkal kapcsolatban, nem érdekli. Elbeszélgetni se lehet vele, mert vagy ordít, vagy direkt idegesít minket. Ha még felidegelt minket akkor, pedig azon röhög kárörvendően,ahogy pl sír a húgom vagy akár én.

2021. júl. 13. 11:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
97%

Az elején többen kérdeztük h mit jelent ez a "szakmunkás beszéd"

Még válaszra sem méltatott....

Akkor honnan tudjuk normális e?

Feltételezzünk h mire gondol. Ez alapján írták utánnunk hogy valószínűleg le kéne szállni a magas lóról, mert nem csoda h apuka így beszél ha az egyetemet még elsem végzett gyermek ilyen magasan hordja az orrát

2021. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként a kérdezőnek volt ideje átgondolni h mit alar szerintem.

Ha már egyetemre jár akkor tudja h nem az első gondolatot (szóösszetételt) írom le. Előtte megkellene fogalmazni a dolgokat.

2021. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az en apam foiskolat vegzett es pont ilyen tapintatlan. Errol ennyit.😅
2021. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a kérdezõ útközben ráeszmélt, hogy választ kapni a kérdésére nem épp a legmegfelelõbb oldal a gyakori.
2021. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 qkker1 ***** válasza:
74%

"alapból bár félig elköltöztem itthonról egyetem miatt csak jött a koronavírus"


Mit csinálsz azon az egyetemen, mert hogy helyesírást nem tanulsz, az biztos!

2021. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 qkker1 ***** válasza:
87%

"Mi köze az egésznek a szakmunkásokhoz?"


Nem látod, hogy egy írástudatlan egyetemista, és lenézi a szakmunkás apját, aki finanszírozza a tanulmányait?!

2021. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%
Toxikusan nárcisztikus. :D Csak, hogy a két itteni szállóigét kombináljuk.
2021. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!