Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene kezdenem azzal,...

Mit kellene kezdenem azzal, ha a párom lánya hallani se akar rólam?

Figyelt kérdés
A párom elvált férfi és van egy 16 éves lánya. Nem miattam váltak el, hanem még jóval korábban. A lány akkor csak 3 éves volt. A párom szerette volna, ha találkozom a lányával,de ő hallani se akar rólam. Kicsit furcsa lehet a helyzet, mivel én 26 vagyok, párom pedig 47, tehát kifejezetten nagy a korkülönbség közöttünk. Mit kéne kezdenem a helyzettel? Megértem, hogy a lány nem kíváncsi rám, de nagyon félek, hogy a párom engem fog okolni, ha nem ismerem meg a lányát.

2021. aug. 7. 15:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

6!


Ilyen értelmetlen, agyament baromságot hogy sikerült össze hányni?

2021. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%

9

"azt ugye tudod, hogy nem akar senki senkinek az anyja lenni?"

nem is mondtam az xD

"Ja anyádnak új kapcsolata lesz az nem baj, de apándak? Hát micsodaaa.."

Ember,miről beszélsz?Én gyerekről mondtam

"Az én szüleim is elváltak, de én voldog voltam, hogy anyu is és apu is találtak mást maguk mellé."

De nem mindenki olyan mint te!

Fogadjunk hogy első pillantban avval kezdted hogy rühelted?

Istenem,ne álszetnkedjél xD

2021. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%

11

Mond ment miért agyament hülyeség?

Persze,gyereként/tiniként más megtapasztalni hogy nem láttod édesanyádat,mert elváltak..

Könnyü mondani 25 és 30-50 évesen..

2021. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

13!


Mondjuk eleve a történetben szó nincs arról, hogy a lány ne látná az anyját. Nyilván vele él, elég nehéz lenne nem látnia.


A kérdező nagy valószínűséggel nem lesz a mostoha anyja a te óvodás szinteden, hiszen nem fognak együtt élni. Mindamellett a szulonhazastarsa bizony hivatalosan mostoha szülő ám.

Amúgy szíves tájékoztatásodra közlöm, a szüleim elváltak, amikor 6 éves voltam. Anyámmal éltem, apámmal meg hetente találkoztam. 6 evésen nyilván még én is azt akartam, örökké legyenek együtt a szüleim, de a te korodban azért már láttam a valós világot is. Neked se ártana az ovis szintedről felemelkedni

2021. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
5%

14

Légyszíves ne személyeskedjél köszi!

De abba is gondolj már bele te,hogy milyen érzés hogy apád más nővel jár.

Meg nem azért,gondolom mindenki egy érzéstelen ember hogy nem hattya meg hogy elváltak az szülei..

Mert nem azért,miért lennék óvodás?

2021. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
A 16 éves lány anyja, akivel él, nyilván kiborulna, ha a lányát magához akarná édesgetni az exférje nője. Ki tudja, milyen időnként volt a pasinak új csaja, nem csoda hogy a lány nem akar félévenként új nővel barizni. Majd ha már együtt laknak egy ideje, a lány meg kiment a lázadó kamaszkorból, a két felnőtt nő akkor kezdhet egymással valamit.
2021. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen természetes, hogy utál téged a kiscsaj, ugyanis sejtheti, hogy nem szerelemből vagy az apjával, hanem a pénze miatt. Ugyan miért is kéne egy jóval öregebb ember egy nőnek, hát, a pénze miatt!
2021. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen baromságokon mit problémázol? Miért okolna már téged? Ne csinálj problémát ott, ahol nincs. Kit érdekel, ha nem akar veled találkozni. Ne agyalj ilyen hülyeségeken, hogy jaj, nem akar. Ha nem, hát nem. Jól van az úgy.
2021. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes egy kapcsolat 20+ év korkülönbség
2021. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
7%

6-os v agyok,minek kell lepontozni az válaszomat?

Jaj istenem,mit kelljen mondanom?

Hogy de jó hogy az lánynak az anyja elment,és jött helyette egy 10 évvel idősebb csaj?

2021. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!