Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene kezdenem azzal,...

Mit kellene kezdenem azzal, ha a párom lánya hallani se akar rólam?

Figyelt kérdés
A párom elvált férfi és van egy 16 éves lánya. Nem miattam váltak el, hanem még jóval korábban. A lány akkor csak 3 éves volt. A párom szerette volna, ha találkozom a lányával,de ő hallani se akar rólam. Kicsit furcsa lehet a helyzet, mivel én 26 vagyok, párom pedig 47, tehát kifejezetten nagy a korkülönbség közöttünk. Mit kéne kezdenem a helyzettel? Megértem, hogy a lány nem kíváncsi rám, de nagyon félek, hogy a párom engem fog okolni, ha nem ismerem meg a lányát.

2021. aug. 7. 15:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Ne erőltesd. Ha én megmondanám hogy nem vagyok kívancsi valakire, csak még jobban idegesítene ha ez a valaki megpróbálná rámerőltetni magát. Ezt már leírtam egy ugyanilyen kérdés alatt, hiába ott is lepontozott mindenki.
2021. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
10%
Most is le fognak. :D
2021. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, egy ennyi időssel inkább csak rontani lehet a dolgon.
2021. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

Te ne eroltesd. Bar biztos rem rosszul esikaz elutasitasa.

Velem is ez volt. A kiscsaj alapbol a 16 evesek seggfejsegevel nyitott vagyis upsz zart. Es igen szet lehet menni a kicsi dragasagos torpekiralyno miatt a paroddal. Es annyi mas miatt is. Tehat no para. A kiscsajt hagyd.

2021. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
85%
Annyi idős vagyok,mint te kérdező. Öregebb pasit nem találtál? Hagyd a kislányt, én sem lennék rád kíváncsi. Nem kicsit fura, hanem nagyon.
2021. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Én a lány helyébe azt hinném hogy apám pénze kell
2021. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
20, b+ 3 éves volt a lány amikor elváltak, most 16. Az 13 év, te nagyon okos.
2021. aug. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%

Én mondjuk biztosan nagyon röhögnék rajtad, hogy olyan naiv vagy, amiért beveszed, kicsit is érdekled az apámat, aki kb a tied is lehetne :D


Máskülönben meg ha nem akarnál anyáskodni, meg parancsolgatni, akkor amíg apám használ, elviselnélek.

2021. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!