Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értitek? Mert én nemnagyon.

Értitek? Mert én nemnagyon.

Figyelt kérdés

Beiratkozni egy szakmunkásba azért mert ott angol nyelvet tanitanak..hogy majd 4 éb múlva new yorkba kössön ki, és azt dolgozza "ami jön".

Testvérem barátnőjéról van szó. Szerintetek?


2010. aug. 29. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Én nem is értem. Tehát beiratkozott egy szakmunkásképzőbe amit elvégzett és megtanult angolul, utána kiment New Yorkba és ott él és dolgozik. Mi a gond?
2010. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bocipók ***** válasza:
92%

Nem hiszek abban, h bármelyik szakmunkás suliban annyira rámennének a nyelvoktatásra, amikor ott a szakma oktatása a legfontosabb.

Ha kitanul egy jó szakmát és nyomja az angolt magánban akkor van esély kijutni, bár amerikába sztem sokkal de sokkal húzósabb, mint Anliába. És azért nem kis tőke kell az induláshoz.

2010. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ez a terv.

De egy szakmunkásképzőbe nemhiszem hogy megtud annyira tanulni angolul, főleg hogy nem is azt a szakmát akarná csinálni.

2010. aug. 29. 23:45
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem. Akkor most iratkozott be, vagy már kint dolgozik. Angol nyelvet meg nem csak szakmunkásban tanítanak :D
2010. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Álmodik a nyomor.
2010. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Óóó így már értem. Megmondom mi van: Szégyelli, hogy szakmunkásképzőbe jár, semmi egyéb. Ennyi erővel angol nyelvtanfolyamra is mehetne, csak ez így jó ürügy. Sajnálom szegényt, amiért hazudoznia kell.
2010. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Megtanult egy nyelvet és hasznosította, ott többet keres takaritóként mint amit itt keresne tanárként. Már az hogy bejárja a világot egy remek dolog.
2010. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
most iratkozott be, hogy ő majd angolt tanul és kimegy New Yorkba és azt dolgozik majd "ami jön" tehát ez terv..:D .. Gimibe nem vették fel. /bocsi ha nem volt elsőre világos:D/
2010. aug. 29. 23:48
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Egy nyelvtanfolyam egyszerűbb és gyorsabb lenne.
2010. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
ha csak ide vették fel, akkor gondolom nincs más választása, de én a helyében mindenképp elvégeznék egy nyelvtanfolyamot, mert szerintem sem tanítják ott meg annyira angolul hogy elboldoguljon ott kint. max mosogatni meg takarítani mehet, de szerintem nem ezt akarja...
2010. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!