Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban és miért?

Emma6 kérdése:

Kit szeretsz jobban és miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Gyerek
Férj
62 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%

Férfiként férjem nincs, feleségem igen. A legszorosabb kötelék az embernek a gyerekével van. Gondolj bele, ha a párod meglátod valaki mással csókolózni már nem szereted annyira, de a gyerekének az ember sokkal több mindent megbocsát. Bár alapvetően hülye hasonlat, igazából a kérdés is hülye:

A magyarban nem, de vannak nyelvek, amelyekben külön szó van a szeretetre. Tehát másfajta szeretet az, amit a párod, a gyereked vagy pl Jézus iránt érzel. A magyarban annyi, hogy a párunkra mondhatjuk, hogy szerelmes vagyok beléd.

2021. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%

1 Na várj...Attól, hogy a gyerekednek sok mindent eltűrsz és nem szakítod meg vele a kapcsolatot, attól még nem feltétlen szereted.Kötelességtudatból is kitarthatsz a gyereked mellett.

A párodat ha meglátod mással csókolózni haragszol rá, el is hagyhatod, de a szeretet iránta nem szűnik meg elvágólagosan, már ha tényleg szeretted.Szóval ez nem olyan egyszerű, mint ahogy levezetted.

2021. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha minden rendben a férjemmel, és nem csak papíron a férjem, hanem tényleg minden jó, akkor őt szeretem jobban. Nyilván a gyerekemet jobban védem meg ilyenek, de - ha mar a kerdes is ilyen drasztikus akkor mondok egy drasztikus példát - ha valasztani kene hogy ki élhet tovabb, a férjem v a gyerekem, en a férjemet választanám.
2021. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet összehasonlítani, mert a férjembe szerelmes vagyok, a gyerekeimet meg nagyon szeretem. Már a kettő. Mindegyikőjüket szeretem, de másképpen.
2021. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
31%
4 Pont ezt akartam írni, hogy biztos jól le fognak téged pontozni.Nyugi, én nem pontoztalak le.
2021. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
83%

1.: Embereket nem hasonlítunk össze, mert nincs két egyforma ember, mindenki egy külön egyéniség. A családtagjainkat sem.

2.: A szeretetnek nincs mértékegysége. Olyan nincs, hogy valakit jobban vagy rosszabbul. Csak másképp. A szeretet vagy van, vagy nincs. Félig, negyedig, háromnegyedig nem szeretünk. Mindezek fényében a feltett kérdésed értelmezhetetlen. :)

2021. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan mint multkor az anyás-apás összehasonlítós kérdés?
2021. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%

A férjemet.


A kamasz ugyanis a normális nevelés ellenére is kiállhatatlan. :(

2021. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
Gyerek nincs, nem is akarunk. A férjemet senkiért és semmiért nem adnám!
2021. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
38%
3. Aki lepontoz, az miért egyből "ősanya"? Neki más a véleménye (szerencsére), miért kell ezért sértegetni? Csak a te véleményed kell elfogadni, ugye?
2021. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!