Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban és miért?

Emma6 kérdése:

Kit szeretsz jobban és miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 21:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Egyformán szeretem a két lányom, és máshogy szeretem a férjem. De mindenkit ugyanannyira szeretek. Nem tudnék rangsorolni.
2021. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
93%
En elfogadom masok nezopontjait is, de nekem egyertelmuen 1. helyen a gyerekem van.
2021. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

Én apukaként a gyerekemet sokkal jobban szeretem és el is várom az anyjától ugyanezt, vagyis hogy jobban szeresse mint engem…


Az által, hogy a gyerekünket jobban szereti mint engem, csak nő a szeretetem a feleségem iránt, de még így sem éri el azt a szintet amit a gyerekem iránt érzek.


De egyébként mindkettőért bármit megtennék, szóval például tettekkel nem lehet kifejezni a különbséget, most csak a belső érzelmeimről beszéltem…

2021. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
35%

4.

Neked nincs gyereked vagy ha van, a lelki nyomoroddal egy sérült embert neveltél, ha ilyet le tudsz írni.

2021. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%

A budos eletben meg nem ertem, miert kell ezt osszehasonlitani es egyáltalán mi alapján lehet. A férjembe szerelmes vagyok, a gyerekemet szeretem. A gyereke meg nevelem, a férjemet nem, a férjemmel szexemék, a gyerekemmel nem.

Te mit szeretsz jobban, a kezed vagy a lábad? A fuled vagy a szemed?

2021. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy hülye kérdés. Kábé olyan, mint amikor gyerekkoromban a felnőttek szórakozásból megkérdezték, hogy kit szeretsz jobban, apát vagy anyát.


A kérdésre válaszolva: mindkettőt szeretem, de másképp.

2021. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
8%
4. vagyok. Elfogadom mas emberek véleményét, de ezt a leppntozgatast nem ertem. Ezzel azt mutatjuk meg hogy hasznos e a válasz. Hasznos? Igen, mert a kerdesre válaszoltam. En sem nyomok be x-et azert mert valakinek mas a véleménye, de itt nagyon divat lett. Es a kerdes amugyis az volt hogy melyiket valasztanad, erre 10bol 8 ember leirja hogy egyiket se mert mashogy szeretem oket, ez nyilvan rendben van de nem ez volt a kerdes.. Tenyleg nincs gyerekem, es majd lehet megváltozik amit irtam, de most ezt gondolom. A férjembe gondolom szerelmes vagyok, vele akarom leélni az eletem. Azt se ertem mikor komplikált a szülés, es jajj ki maradjon életben en(anyuka) vagy a gyerek? Es akkor mindig a gyereket valasztjak… felnevelni meg majd a szomszéd fogja, biztos amugyis jo lesz neki anyuka nélkül, a férj is tuti remekül erzi magat hogy van egy pulyaja, felesége meg anyuka sehol.
2021. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
38%
Férj. Azzal még lehet új gyereket gyártani és ott is lesz melletted, mikor gondoskodni kell róla. A gyerek meg ki tudja
2021. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
3! Te nem vagy normális. Ha inkább a férj éljen tovább mint a gyerek akkor meg ne legyen gyereked. És inkább te haljál meg mint a férjed vagy a gyereked.😓 szánalmas
2021. okt. 8. 15:14
 20/33 anonim ***** válasza:
51%
A férjemet szeretem a legjobban.A gyerekeket csak kölcsön kapom és míg nem felnöttek ők az elsök.De mikortól önnáló élete lessz már nem él velem.Az egyetlen ember aki kitart és szeret mellettem van a férjem.Vele osztom meg az élet nehéz szép oldalát.ha az a házasság valódi.
2021. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!