Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban és miért?

Emma6 kérdése:

Kit szeretsz jobban és miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 21:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%
Mar elmondtam hogy nem vagyok anya, es azt is kertem hogy osanyak hagyjanak beken:D kerdes volt, en valaszoltam. de azert rólad is sokat elmond, hogy nálad a férj a fasszal egyenlo, meg hogy ilyen stílusban beszélsz.. Kerdezo te meg akkor minek kérdezel ha csak egyféle valaszt fogadsz el? Ráadásul ilyen baromságot?
2021. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem kérte. Van egy velemenyem es kesz. De a szavazásnál is fele fele arányban vannak a válaszok. Mit zavar teged hogy van aki mashogy gondolja? Legalabb nekem nincs ilyen alpári stilusom mint itt némelyiknek akinek ráadásul meg gyereke is van..
2021. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
40%

Bāszki!!!! Ez nagyon durva...


A 20as komment irta le cizellaltan ugyanazt amit a 4kb akit szidtok. A gyerekunket "kolcsonkapjuk mig felno" de a ferj marad velunk oregedesig jo esetbe!! Es a ferf nem egyenlo egy dildoval.. akinek igen..ott bajok vannak.

Tobb olyat hallottam h szulesi komplikacional..baj volt..es az anyat hagytak elni o elte tul, gyerek sajnos nem. Es ez az anya dontese volt. Ra 2 evre szuletett egeszseges gyerekuk. Boldogan elnek. Nem nem jobb ha az anya hal meg es marad felarvan a gyerek..es feleseg nelkul a ferj. Nem jobb.


Nem mindenhol valasztjak a gyereket. Nem is ertem miert az apat kerdezik.. a szulo not a szules elott kell megkerdezni h ki maradjon o vagy a gyerek. Ha az anya sok mas betegseggel kuzd es mondjuk 8 alapbetegsege van akkor: a gyereket mentette meg a doki. Es akkor ez volt helyes.


Helyzetfuggo!!


A 20# as a legjobb komment tokeletesen leirta amit a 4# vagy 17# !! Csak a 4est szapuljak mert nem osanya. De szules utan lehet azza valtozik. Ki tudja.

2021. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván mindkettejüket imádom, de a fontossági sorrendben mindig is a férjem lesz az első helyen, és szeritnem minden jól működő házasságban így kéne ennek lennie.. Sokkal kevesebb lenne a válás és a csalódás.
2021. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
17. Akkor jogos a lepontozás, mégis miért válaszolsz olyan kérdésre, ami nem érint?
2021. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van 26#!!!
2021. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%

"Tobb olyat hallottam h szulesi komplikacional..baj volt..es az anyat hagytak elni o elte tul, gyerek sajnos nem. Es ez az anya dontese volt."


Csak szólok, hogy ez mese habbal. Magyarorszagon mindig az anyát probaljak menteni, ha valami miatt választani kellene.

2021. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%
Jo hat na. Ha az anya egeszseges oke ot mentik meg! Ez oke rendben! DE ha az anya sajnos nagyon beteg..akkor sztem az ujszulottet mentik.
2021. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

28!


Mindig a nőt probaljak menteni, nyugodj bele

2021. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
57%

28#as voltam! Amugy en is azzal ertek egyet h az anyat mentsek meg! De ha ne adj isten..en lennek beteg..es szulnek..akkor a gyerekem mentsek meg eljen o! Es akkor ez lenne helyes hogy en halok meg..ha beteg volnek a gyerek elhessen. Ha total egeszseges vagyok es fitt de valami miatt..ez lenne akkor engem mentsen meg a doki. Es majd tobb ev gyász utan feldolgozom..vagy nem. De akkor nem maradt arvan es esetleg szulni lehet kesobb ami nem ugyanaz.


Ezek borzaszto mely kerdesek!!! Szerintem ha egeszseges az anya, az anyat mentsek meg! Ha beteg az anya,akkor a csecsemot mentsek.

2021. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!