Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban és miért?

Emma6 kérdése:

Kit szeretsz jobban és miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 21:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
68%

30!


Akkor megegyszer leirom, hátha felfogod: ilyen kérdés nem merül fel szülésnél. SOHA.csak a filmekben van ilyen. A valóságban MINDIG a nőt mentik, mert ő már élő, létez ő ember. A magzat másodlagos. Ezért sincs pl korlátozás a terhesség alatt az abortuszra, ha a terhesség a nő életét veszélyezteti. Az o már meglévő élete értékesebb

2021. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
57%

Nekem en idos neni meselte h amikor szult es fellepett vmi baj, 1960 korul a doki..kajakra odament a ferjehez h kit mentsen meg..vagyis az asszisztens..nem a doki ment oda. A ferje azt mondta h a gyereket. Vegul mindketten tuleltek es jol voltak! De a neni ezt miutan elmondtaneki az asszisztens kesobb, nehezen se dolgozta fel hogy a ferje ezt mondta.


De mar nem 1960 van tudom! Tehat AZOTA tudom jol van..FELFOGOM..a not az anyat mentik. Es ez valahol igy etikus es logikus. Ez van es egyetertek.

2021. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
42%

32!


A néni kitalálta a történetet.

2021. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!