Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsések azok akiket...

Szerencsések azok akiket hamar eljegyeznek illetve elvesznek?

Figyelt kérdés

A környezetemben valahogy azt látom mindenkinek hamar összejön a házasság csak nekem nem. Már rokonok is kérdezgetik hogy mikor fog majd elvenni a barátom. Én meg semmit sem tudok mondani erre. Bár a barátommal 1 éve együtt vagyunk, még nem élünk együtt, de még nem akar eljegyezni. Azt mondta ő még várna ezzel. Csak az a baj hogy én meg már 30 éves leszek, és egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik.

Sok ismerőst meg már 3 hónap után eljegyeznek, illetve 1 év után felesegül is veszik őket.

Az exem is azt mondta kevés idő az, hogy 3 hónapja együtt vagyunk (nem a házasságra értette, hanem a kaocsolat komolyságára), de a következő nőt pont 3 hónap alatt el is vette, mert besikerült egy gyerek.


2021. okt. 15. 12:44
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős három hónap után férjhez ment, még az első évfordulójukat sem töltötték házasságban.
2021. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
95%

"...egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik."


Aha... Tehat szerinted én ritka értéktelen vagyok így majd' 50 évesen, hiszen 38 voltam amikor házasodtam 2 év együtt élés után. Nos, én ertekesnek tartom magam és ennek mondjukmkoze nimcs ahhoz, hogy hazás vagyok e.

2021. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
93%

Van egy ilyen ismerősöm, akivel elég sokat beszélgetünk. 2 hónap után lett terhes és rá 2 hónapra házasodtak össze. A fószer bipoláris és nem vesz részt a gyereknevelésben, a szexuális életük rossz. Mindig ideges és agresszív, gyógyszereit nem szedi. A csaj egyébként teljesen bele van hülyülve az ezoterikus dolgokba, az előző rossz házassága után (akit a végén ezzel a fószerrel csalt) sorsszerűnek tartotta ezt a kapcsolatot, mert már találkoztak kb 5 évvel korábban valahol, csak akkor nem jöttek ssze.

Gyakorlatilag az egyik kapcsolatból menekült a másikba.

Még a legelső hetekben beszéltünk a dologról, de már akkor a gyerekkel próbálkoztak. Mondhattam én bármit, nem számított.

Azóta egyre csak romlik a helyzet, mert a fószer láthatóan ráunt mind a nőre, mind a gyerekére. És a svédcsavar: mindennek ellenére elkezdtek próbálkozni a második gyerekkel, pedig a csaj is nagyon jól látja, hogy a fószer apának alkalmatlan és rá fog maradni mindkét gyerek.

Munkája azóta nincs hogy elvált, teljesen függ tőle.

Bűntudatom van rendesen mert miután beszélek ezzel a csajjal, mindig sokkal jobban érzem magam, mert az nem az én életem.

2021. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
94%

Én 29 vagyok, 5 éve élünk együtt, de még lánykérés sem volt, pedig baba is úton. Engem nem izgat különösebben, nem tartom fontosnak, hiába kérdezgetik a távolabbi rokonok és/vagy barátok.

Körülöttem viszont a velem egykorúak és még a 4-5 évvel fiatalabbak közt is elég sokan el is váltak már, hiába van vagy nincs gyerek.

Számomra nincs semmi jelentősége, a babát se fogom kitenni a fb-ra, az esküvőmet se tenném aztán az, hogy ki mit gondol… na arról nagyon magasra teszek :)

2021. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
89%

A szerelemhormon (PEA) fél évtől-3 évig ürül a szervezetből (egyéni, hogy kinek mennyi, ez az átlag). Ebből kiindulva, akikben még ez bőséggel termelődik, lehet, hogy irtó szerelmes esküvőjük lesz, de annál nagyobb kiábrándulás és rövid házasság lehet a vége. Persze vannak kivételek, de én senkinek se javasolnám, hogy akkor házasodjanak, míg egyik félben ez a hormon dominál.

Hiába vagy 30 éves, 1 év kapcsolat nem sok idő, legyél türelmesebb a pároddal. Az exed életével meg ne foglalkozz, a gyerek születése normatív krízis, 10/9 kapcsolatot jelentősen megvisel, pláne, ha ennyire gyorsan jött. Persze ők is lehetnek kivételek, de az is lehet, hogy a babaváró miatt élnek majd együtt még 20 évig, ezt a faceről te nem fogod megtudni, éppen ezért ne gondolkodj rajta. Foglalkozz magatokkal és légy türelmes, nem késtél le semmiről.

2021. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
91%
"Csak az a baj hogy én meg már 30 éves leszek, és egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik." Nem. A baj hogy te a saját értékedet a korodban látod. A hülyeség itt a gond, nem a kor.
2021. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
14%
14 válaszoló; ha külön keresetetek van és külön kasszáról éltek akkor működhet a ti koncepciótok, reméljük úgy alakul az életetek ahogyan szeretnétek mind a ketten.
2021. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
30%
14, majd ha beütnek a gyerek költségei; óvoda, iskoláztatás, étkeztetés, ruháztatás,... stb stb akkor lesz izgalmas.
2021. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
90%

és egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik.

ki szerint?...

2021. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek én olyan 40 éves nőt, aki magasan veri mind a 20 éveseket. Cselédet játszani életed végéig nem nevezném olyan nagy szerencsének.
2021. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!