Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsések azok akiket...

Szerencsések azok akiket hamar eljegyeznek illetve elvesznek?

Figyelt kérdés

A környezetemben valahogy azt látom mindenkinek hamar összejön a házasság csak nekem nem. Már rokonok is kérdezgetik hogy mikor fog majd elvenni a barátom. Én meg semmit sem tudok mondani erre. Bár a barátommal 1 éve együtt vagyunk, még nem élünk együtt, de még nem akar eljegyezni. Azt mondta ő még várna ezzel. Csak az a baj hogy én meg már 30 éves leszek, és egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik.

Sok ismerőst meg már 3 hónap után eljegyeznek, illetve 1 év után felesegül is veszik őket.

Az exem is azt mondta kevés idő az, hogy 3 hónapja együtt vagyunk (nem a házasságra értette, hanem a kaocsolat komolyságára), de a következő nőt pont 3 hónap alatt el is vette, mert besikerült egy gyerek.


2021. okt. 15. 12:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
91%
A társkeresőköz ezek nem társat keresnek, hanem ingyenribit...
2021. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell a környezeteddel foglalkozni?Ha mindenki elkezd gyereket szülni,akkor már neked is kelleni fog?Azt végig gondoltad már, hogy egyáltalán Ő az,akivel le szeretnéd élni az életedet?Vagy csak az a lényeg,hogy a Facebookon más orra alá tudd dörgölni, hogy eljegyeztek?
2021. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem verseny a házasság.
2021. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
61%
Utána meg harmincévesen bolondul meg, hogy nem élte ki magát. Magyarul nem kefélt fűvel-fával...
2021. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább arra vágynék, hogy ha eljegyeznek és elvesznek, akkor egy életen át legyünk boldogságban, szeretetben és békében egymással a párommal.
2021. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
76%
Te már ugyanolyan megszállott vagy ebben a témában, mint egy itteni nő(lehet az is te vagy?), akit agyba-főbe csal a hol a pasija, hol a férje(mikor minek nevezi vmelyik kérdésében), de szerinte majd a leendő gyerek látványa megváltoztatja. Hónapok óta ezen kérődzik, ahogyan te is. Te több kategóriában is, ő meg a felnőtt párkapcsolatokban. Ennyire lassú a felfogásod, hogy a neked írt 1000 választ nem tudod még mindig értelmezni a témában? Attól, hogy itt nyígsz, még nem lesz belőled feleség. És megnyugtatlak, nem a korod miatt leszel egyre értéktelenebb, hanem a nemlétező eszed miatt.
2021. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
85%
Na, hát mi 4 év után házasodtunk, mert már 28 voltam, és illene, hogy házasság meg gyerek. 3 éve vagyunk házasok, a férjem minden szembejövő nehézségnél válni akar, és képes azt is letahadni, hogy valaha szeretett, én meg szanaszét vagyok lelkileg. Közben meg olyan elcseszettek vagyunk, hogy kb csak mi értjük meg egymást, és amúgy testileg odavagyunk egymásért. Csak a kényelmetlen hétköznapok, ugye. Na, ő ezt nem tudja kezelni. De kva jó már nekünk...
2021. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
80%

"Csak az a baj hogy én meg már 30 éves leszek, és egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik."

Szerintem egy olyan nő kevésbé "értékes" párkapcsolati szempontból, ha már 25 éves korára vagy előtt van 1-3 gyerek és már el is vált. Huszonévesen elváltan, gyerekkel elég nehéz lehet párt találni. Sokan úgy vannak vele -főleg még ebben a korban- hogy más gyerekét nem neveli. Ha belegondolunk, valamilyen szinten jogosan. Azonban egy 30 éves nő akinek nincs gyereke, nem volt házas még mindig sokkal kelendőbb, mint akit elsőnek írtam.

2021. okt. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!