Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsések azok akiket...

Szerencsések azok akiket hamar eljegyeznek illetve elvesznek?

Figyelt kérdés

A környezetemben valahogy azt látom mindenkinek hamar összejön a házasság csak nekem nem. Már rokonok is kérdezgetik hogy mikor fog majd elvenni a barátom. Én meg semmit sem tudok mondani erre. Bár a barátommal 1 éve együtt vagyunk, még nem élünk együtt, de még nem akar eljegyezni. Azt mondta ő még várna ezzel. Csak az a baj hogy én meg már 30 éves leszek, és egy nő mindig veszít az értékéből ahogy öregszik.

Sok ismerőst meg már 3 hónap után eljegyeznek, illetve 1 év után felesegül is veszik őket.

Az exem is azt mondta kevés idő az, hogy 3 hónapja együtt vagyunk (nem a házasságra értette, hanem a kaocsolat komolyságára), de a következő nőt pont 3 hónap alatt el is vette, mert besikerült egy gyerek.


2021. okt. 15. 12:44
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
90%

Inkább várj még akár egy pár évet szeretetben, mint összeházasodni, aztán jövőre ugyanitt kérdezni, ki tud jó válóperes ügyvédet ajánlani.

.

"még nem élünk együtt"

Lehet, azért vár még az eljegyzéssel is, mert ismeri a mondást: "Lakva ismerszik meg az ember!"?

2021. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem értem miért kell ennyire erőltetni a házasság dolgot, mikor ez számomra egyenlő a magán életben való turkálással. Ugyanígy az is, hogy mikor jön a baba és hasonlók...attól hogy nem vesznek el hamar valakit még nem veszít semmi értéket magából. Abba kéne hagyni ezt a házasság erőltetést mert sose vezetett eddig semmi jóra.
2021. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
81%

18, mert szerinted mit változtat egy papír? Addig nem lehet közös kassza amíg nem házasok? Elárulom hogy vannak akik soha nem házasodnak össze, viszont együtt élnek évtizedekig/egy életen át és ugyanúgy közös minden.

Kicsit ideje lenne kijönni az őskorból. Vagy a zsákfaluból.

2021. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
84%
Engem ez a dolog sosem érdekelt. Nem ebben határozom meg az értékem, hogy elvesznek-e vagy sem. A kapcsolatok annyira változékonyak. 1 hete dobtam ki pont a barátomat, pedig vele el tudtam volna képzelni komolyabb dolgokat is, de kiderült hogy egy gyáva sunyi alak. Nekem is bipoláris zavarom van, ezért nem tudok 100%-ban megbízni egy férfiban, gyereket meg nem akarok mert utálom őket. Nem való mindenkinek a házasság, így nekem sem, leélem az életemet nélküle, de lehet majd pár nélkül is.
2021. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
18%
15) És ha minden nap rakok PEA-t a kávéjába? 🤔
2021. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
20%
#25 hogy néz az már ki, borsós kávé...
2021. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Csak van bennem egy nyomás, hogy a velem egy- vagy hasonló korú nők, már rég nem gondolkodnak ilyenen, mert már házasok.
2021. okt. 15. 14:09
 28/48 anonim ***** válasza:
88%
27.A lényeg, hogy ne mások erőltetésre vagy mások miatt házasodj hanem csak is mert te akarod és a párod is.
2021. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ássam el magam, mert 36 évesen még sosem voltam férjnél? :-D

Én sem gondolkodom a házasságon, pedig gyermekünk is van...

2021. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
93%

Az ember addig nem lehet boldog, amíg mások életéhez hasonlítgatja a sajátját.

Ez nem egy verseny.

Saját magad vállára teszel nyomást ezekkel a gondolatokkal, kit érdekel hogy más hogy él meg hol tart...

2021. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!