Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom drogos. Ha szakítanánk...

Barátom drogos. Ha szakítanánk, akkor lenne esélyem egy normális férfit találni? Én nem drogozom, de félek, hogy ez alapján ítélnek meg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 20:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem önhibáján kívül drogozik valaki, de mindenki követett már el hibát az élete során. Ha pedig valaki ki szeretné javítani a hibáját, és ehhez segítséget kér, az szerintem becsülendő dolog. Már kérdés, hogy nem derült ki, hogy a kérdező pasija szeretne-e ezen változtatni, kérne-e segítséget. Ha nem, akkor nincs értelme győzködni, de ha igen, és ha szeretik egymást, akkor ennyit megtehet az ember azért, akit szeret.
2010. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

lehet elragadtattam magamat.....de akkor ez azért van mert igazságtalan a világ.

Én állandó megfelelési kényszerben élek,legyek sikeres a szakmában keressek minnél többet mert különben napjaink lányai szerint lúzer vagyok(aki szerint nem azzal valahogy sose kereszteződnek útjaink),emellett legyek annyira fitt hogy a bunyókból is győztesen jöjjek ki mert anélkül semmit sem ér az előző erény.Ja és káros szenvedélyektől is mentes vagyok még kávét sem iszok,de ezt is természetesnek és magától értetődőnek veszik egyesek. Apám fogalmazta meg egyszer hogy az ilyen alkesz drogos emberek több szimpátiát váltanak ki mint a normál ember,voltaképpen a selejtességük a sármjuk.De mi akik minnél inkább a tökéletességre törekszünk csak azt a reakciót kapjuk hogy:"hát még szép"

2010. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
szilvi?
2010. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
én egy tökéletes pasi mellett tuti selejtnek érezném magam, azt szeretném h engem a hibáimmal szeressen vki, engem nem zavar h szétszórt vagyok meg lusta és eszembe sincs leszokni a cigiről, és éltet a remény h a szerelmem amég ezeket is aranyosnak látja. ha a párom nemdohányzó lenne mindig úgy érezném h zavarom...
2010. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg azokét akik a kérdésre válaszoltak!

Szeretem, és próbáltam jobb útra terelni, de ő nem akar változtatni ezen az életformán. Havonta 1x-2x szokott discoban, talán speedet.

2010. szept. 5. 22:54
 16/29 A kérdező kommentje:
22:44! nem kell tökéletes, de azért a drogozást, meg a lustaságot nem említeném egy lapon.
2010. szept. 5. 22:56
 17/29 anonim ***** válasza:
41%
havonta 1-2???? az egyáltalán nem gáz sztem nincs is rászokva, ha szereted ezzel még együtt lehet élni mindenkinek van egy kis hibája. És ne jöjjetek azzal a hülyeséggel, hogy ha valaki egyszer kipróbálja vagy többször menthetetlen, minnél több kell neki. Ezt csak a média sugározza meg a Dada bácsik, hogy véletlen se próbáld ki. De ha valaki már tényleg próbálta rájöhet, h ez nagy hülyeség. Speed mondjuk elég erős drog, de mondjuk csak heroinista ne legyen mert akkor.....tényleg menthetetlen.
2010. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%

22:44vagyok lósz.r az a havi 1-2 ha ezért dobod... pfff

és egy lapon említem a többi rossz tulajdonsággal amíg nem életeket tesz vele tönkre. én 6évig csináltam ugyanezt, senkinek nem ártottam, egyszerűen kidolgoztam a belem és ha lementem bulizni nem a sarokban akartam aludni hanem táncolni, de api 12óra talpalással nem ment volna. amikor családom lett nem igényeltem többet magát a bulit se így minden gond nélkül be is fejeztem. és nem látom a negarív hatását így utólag se. még anyagilag sem, mert ennyit akkor is költöttem volna ha sörözök.

2010. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Dehogyis fognak ez alapján megítélni. Egyrészt, azzal, hogy szakítasz vele, tulképpen bebizonyítod, hogy te nem vagy a szer hatása alatt... másrészt meg ha jön egy új pasi, nem fogja tudni, hogy az exed drogos volt. Amikor meg már jobban megismeritek egymást, együtt jártok stb., akkor ha normális a pasas, és elmondod neki az egész sztorit, akkor egyáltalán nem fog téged elítélni semmiért, nem fogja azt hinni, hogy drogos vagy stb.
2010. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%

havi egy-két speed az semmi...nyugodj meg...ettől még csak nem is nevezhető drogosnak...vagy olyannak aki szenvedélybeteg...meg tud nélküle lenni...csak akkor buliba jól esik...akor meg? te meg tutira iszol egy buliba nem? (bocs ha tévedek)...gondolom olykor ki is ütöd magad..nos közlöm hogy a speedtől legalább nem olyan ocsmány az ember mint az alkoholtol (tapasztalat)...kicsit rosszul itéled meg a dolgokat..az se jobb ha te iszogatsz és ugy ütöd ki magad hétvégente...

22L

2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!