Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom drogos. Ha szakítanánk...

Barátom drogos. Ha szakítanánk, akkor lenne esélyem egy normális férfit találni? Én nem drogozom, de félek, hogy ez alapján ítélnek meg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 20:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

12:43-nak köszönöm a választ!

Szerintem meg gáz, és undorító a drogozás, bár erre nem akartam kitérni. Teljesen máshogy viselkedik olyankor, érzéketlen, és én ebből nem kérek. Meg nem hiányzik, hogy egy buli után még vagy fél napig mászkáljon a lakásban, mert nem tud aludni, aztán meg alszik 2 napig.

2010. szept. 6. 16:01
 22/29 anonim ***** válasza:

a speed egy stimuláló szer...ergo pont hogy érzékenyebb lesz a dolgokra, jobban bújik, "szerelmesebb", jobban kimutatja a pozitiv érzéseit...plusz ha sokat szed be/szív akkor tény hogy napokig lehet pörögni...de ha mondjuk egy g-t akkor max egy éjszakát nem alszik végig...és tény a pörgés...de azért ne essünk tulzásba...havi egy-két speedtől nem fog megbolondulni, a buliba meg ugyis ki tombolja magát...

szerintem meg nem szebb látvány az ha valaki a saját hányásába fetreng, azt se tudja hol van vagy mit csinál...ezt netán szivesebben látnád? hogy dölöngél, piaszaga van? azt se tudja mit tesz? sztem nem szebb látvány...sőt...visszataszító...és hidd el tapasztalatból beszélek...amig nem kokozik és herkázik addig nem igazán van para...és a leirtakbol nem megy rá az élete...akkor mér ne érezhetné jol magát? azt elfogadnád ha inna? mert hogy az legális?...cseppet sem jobb hidd el..

22L

2010. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

előző vagyok...lehet lepontozni...de még mindig jobban elfogadom a havi egy két speedet minthogy napiszinten igyon vagy hogy buliba a piátol fetrengve hozzon rám szégyent...

de a te döntésed...te érzed h ez neked nem megfelelö...akkor szakitsz...

22L

2010. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A barátod nem drogos.
2010. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves 22/L! Neked csak ez a 2 verzió létezik?? Vagy drogozás, vagy ivás? Olyan nincs, hogy egyikkel sem él valaki??

Én meg tapasztalatból mondom, hogy érzéketlen lett. Ott voltam vele, másnap meg a depresszió, nem egyszer, nem kétszer, elég is volt.

2010. szept. 7. 16:31
 26/29 anonim ***** válasza:

hát akkor kedves kislány az nem a havi egy-két speedtől van...vagy alapjáraton is problémák vannak vagy komolyabb szereket szed csak te nem tudsz róla...és nem csak ez a két verzió létezik h drog meg pia...de feltételezhető, hogy valamelyiket vagy mindkettőt már minden fiatal űzi...ergo bocsi ha te egyiket sem...de ezt irtam is h nem tudom...

ha meg nem teccik a viselkedése hagyd a fenébe...ne arrol szoljon a szakítás hogy ezzel téged is megpecsételnek-e, hanem arról hogy nem érzed magad jól mellette, nem szereted...márpedig te nem szereted...és ez nem baj...csak akk ne kínozd magad...

üdv

22L

2010. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

így van a fiatalok főleg a diszkósok nagyrésze vmelyiket csinálja. én 6év hétvégi drogozás alatt mindig sokkal bújósabb lettem nem érzéketlen. illetve tudnék olyat mondani amitől az lettem de az nem speed volt...

ha meg el akarok vkit hagyni nem azon szerencsétlenkedek h a következő mit fog szólni... nem egy kupac sz.rral éltél együtt h büdös legyél utána, és engem sokkal jobban bántana h a páromnak fájni fog v h hiányozni fog a párom.

2010. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 16:31

A drogozásról és az ivásról kifejtett véleményed teljesen rendben van. Nem kell mindenkinek ugyanígy gondolkodnia, de attól még nincs gond a te hozzáállásoddal, és máséval sem feltétlenül.

Azt meg csak te tudod, hogy milyen hatással van ez a pasidra, és hogy ez mennyire elfogadható számodra.

Az egyetlen disszonáns a kérdésedben, hogy azért szakítanál, mert félsz, hogy ez alapján ítélnek meg. Ez az egy dolog viszont az én szememben sokkal gázabb, mint a drogozás.

2010. szept. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:11


ugyanezt próbáltam neki elmagyarázni, mivel tapasztalatból tudom, hogy milyen a speed...de nem értette meg :) ami nem baj mivel ez azt jelenti hogy nem szed semmit:) na de én nem akarok kötekedni...szakits vele és kész...jobban jársz te is meg ő is...

üdvüdv

2010. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!