Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra maradtam? Nagyszülőt...

Magamra maradtam? Nagyszülőt ápoltam aki meghalt 3 hónapja. Családdal nem vagyok jóban. Én voltam vele mindig.. Most egyedül érzem magam. Rokonoknál annyi volt a köszönöm hogy kaptam egy puszik és azt hogy kösz hogy vele voltál. többi lent.

Figyelt kérdés
Azóta nem hívtak. Teljesen elhagytam magam. Nem tudok koncentrálni, elmennek a napjaim avval hogy csak vagyok. Nagyon sokat eszem. Nem tudom mihez kezdjek. Nem érzem jól magam.
2021. dec. 11. 10:25
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szeretnék!! Nincs senkim akkor minek éljek?
2021. dec. 11. 12:10
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Magadért éljél, kérdező.

Ha nem érzed jól magadat, keress fel egy pszichológust/pszichiátert, és közösen keressétek meg az életörömöket. Mert vannak. De egyelőre annyira elborít a fájdalom (nem feltétlenül a gyász miatt, de talán még az is benne van..), hogy nem látod a kiutat.

Depressziósnak tűnsz.

2021. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Nem akarok élni. Bárcsak megtudnám ölni magam.
2021. dec. 11. 12:28
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Lóf*szt ölöd meg magadat. Előtted az élet. Keress rá egy segítőre, aki a környéketeken elérhető, és kérj segítséget. Lehet, hogy szükséged lesz az elején pár tablettára is, aztán egyre könnyebb lesz.

Kitartást, szurkolok!

2021. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
De igen valszeg úgy lesz. Mi ez már basszus.. Levan szarva az egész. Mindenki megy tovább, én voltam vele. Nekem nem volt életem. És ha hívom a rohadt rokonokat kérdezik hogy vagyok mondom jól ja oké örülnek neki.
2021. dec. 11. 12:37
 16/44 A kérdező kommentje:

16-os Nem tudott járni. Pelenkázni kellett, minimum napi 3-szor. Volt neki felfekvése. Tudod mi az? Hogy néz ki? Egy felnőtt ember ökle belefért olyan mély volt. Tudod milyen az amikor valaki sír a fájdalomtól hajnali 2 kor és nem tudsz neki segíteni?

Nem várom hogy avassanak szenté, meg amiket írtál.

Annyit várnék hogy kérdezzék már meg hogy mi újság hogy vagy? Bár nem tudom minek ha az anyját is alig hívta, nem fog belegondolni abba hogy előbb elvesztem anyámat, aztán ápolom anyám anyukáját hogy ezek után mi van? mi zajlik bennem. Lehet önző vagyok. Tudja a franc

2021. dec. 11. 12:54
 17/44 A kérdező kommentje:
Ja és a vegyenek neked lakást meg amit leírtál... Egyszer pénzt akartak adni kb 2000 forintról volt szó, nem fogadtam el. NEM KELL! Mondták ha szükségem van pénzre szóljak! Soha nem fogok kérni és elfogadni sem fogok pénzt tőlük... nem leszek a pénztől jobban.
2021. dec. 11. 12:57
 18/44 anonim ***** válasza:
46%

#17

Hát nem tudom, hogy az "ápolás" nálad mit jelentett, én 12 évig ápoltam az agyvérzéses apámat, aki agyvérzés+gerincsérv miatti bénulás miatt volt mozgásképtelen, de úgy, hogy közben másfél évig a vastagbélrákos anyámat is és érdekes módon egyik sem volt felfekvéses, holott gyakorlatilag mozdulni nem tudtak.

Ha nálad ennyire el volt hanyagolva a nagyanyád, akkor kórházban lett volna a helye, majd amikor ott kikezelték, kellett volna otthonra dekubitusz matrac ( [link] megfelelő ecsetelők, akkor nem óbégatott volna a szerencsétlen a rohadó húsa miatt!

Szóval, nem jár neked Kossuth díj az "ápolásért"!

2021. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Miután hazajött a korházból, mielőtt kiderült volna hogy nem tud járni. Felfekvést korházban szedte össze, (túlsúlya miatt nem mozgatták a nővérek, ilyesmit mondtak. Mikor hazajött járt ki hozzá a doki a felfekvése miatt minden másnap.
2021. dec. 11. 13:06
 20/44 A kérdező kommentje:
És látom te is pont olyan vagy. Semmit nem értesz! Nem díjra vagy pénzre van szükségem. Nem ismered sem a körülményeket sem mást.. csak mondod itt a magadét.
2021. dec. 11. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!