Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra maradtam? Nagyszülőt...

Magamra maradtam? Nagyszülőt ápoltam aki meghalt 3 hónapja. Családdal nem vagyok jóban. Én voltam vele mindig.. Most egyedül érzem magam. Rokonoknál annyi volt a köszönöm hogy kaptam egy puszik és azt hogy kösz hogy vele voltál. többi lent.

Figyelt kérdés
Azóta nem hívtak. Teljesen elhagytam magam. Nem tudok koncentrálni, elmennek a napjaim avval hogy csak vagyok. Nagyon sokat eszem. Nem tudom mihez kezdjek. Nem érzem jól magam.
2021. dec. 11. 10:25
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem azokat, akik így nekiestek a kérdezőnek. 24 éves, szinte gyerek még! Miért kell így leb.szni? Egy ennyi idős gyereknek johogy szüksége van a szerető közegre, szerintem nektek is szükségetek van rá.

Kérdező nagyon sajnálom, amin átmentél,elhiszem, hogy uresseg van benned és fájdalom. De ne add fel, leszel te még boldog, csak keress valamit, ami értelmet ad a napjaidnak. Van állatod? Lehet az segítene és tőle kapnal is szeretetet. Egy pár sem ártana, akire tamaszkodhatsz. Sajnos borzasztó lehet család nélkül, de muszáj lesz kialakítanod most egy saját eletet, amiben biztonságban érzed magad és találni vmi közeget, ahol kapsz egy kis szeretetet. Mindenki kerül néha padlóra, sokan még kevesebbtől is osszeroppannak, úgyhogy ne érezd magad gyengének. Kitartás!!!

2021. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ és a megértést. Csak tudnám hogy akkor miért ilyen nagy baj hogy avval beszélnék aki elvileg ugyanúgy gyászol mint én... Várom a telefont. Kiváncsi vagyok mi lesz. Sok kérdés van még bennem. Nem akarok élni. Van kettő macskám. De semmi nem vidít fel. Semminek nem tudok örülni, a napi munkámat alig tudom elvégezni.
2021. dec. 11. 18:47
 23/44 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok. Kérdező, én azt javaslom, bármennyire is fáj, ne várd azt a telefont tőlük, mert magadat emeszted/betegited meg. Engem apám hagyott el, mikor kicsi voltam, mai napig én keresem csak őt, ő engem magától soha. Nekem is fáj, hogy miért ilyen! De nem tudok mit tenni, ő egy másik ember. Nem te tehetsz róla, hogy ilyenek veled. Ha van ingyenes pszichológus a környezetedben, próbálj meg elmenni és beszélgetni vele, hidd el sokat segíthet, ha kibeszeled valakinek a fajdalmadat és segíteni fog, hogy feldolgozd a dolgokat. Ne a környezeted próbáld megváltoztatni, mert azt nem tudod! Csak azt tudod tenni, hogy te megpróbálsz boldogulni, ma még sírd ki magad és kezdd el holnap, valamit tegyél magadert és napról napra jobb lesz, erősebb leszel. Kezdd egy nagy sétával, utána ülj le a géphez és keress egy szakembert, meg egy új hobbit is, ami kicsit boldogabbá tenne, akár heti egyszer egy új társaságba járni. Jobb lesz, hidd el.
2021. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Én csörgettem őket ma kétszer, várom hogy visszahívjanak, de megérzés hogy nem fognak. Arra is nehéz rászánnom magam, hogy írjak a pszichiáternek, aki néhányhete nem is hallott rólam semmit. De lehet hogykérdek tőle nyugtatót aztán tényleg felhívom őket, és akkor csak elmondok mindent.
2021. dec. 11. 19:12
 25/44 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, Te írtad korábban hogy a rokonok kerdeztek, hogy hogy érzed magad Te meg mondtad, hogy jól. Akkor mit vársz tőlük, miért aggodjanak miattad? Engedd el a rokonokat, foglalkozz a saját életedben, ne számíts rájuk, a jelentkezesukre se. Így lehetsz minél előbb stabil, lelkileg egészséges.
2021. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Miért? Nyivákolnom kellene hogy nem érzem jól magam? Hogy nem tudok aludni, hogy nem tudok mit kezdeni a se nappal se este hogy nincs energiám semmihez sem, hogy úgy érzem nincs senkim, ezt kellett volna nekik mondanom?
2021. dec. 11. 20:31
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kétehwtoseg van: vagy megmonfid az igazat és akkor szamithatdz esetleg a segítségükre vagy azt mondod, hogy minden OK, akkor tutira nem törődnek veled, egyedül kell megoldanod a dolgokat. Látod, hog, nem igazán empatikusak, arra nem számíthat hogy ők felismerés maguktól, hogy segítségre szorulsz.
2021. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
62%
Keress párt.
2021. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon sajnálom a helyzetedet, de igen, meg kellett volna mondanod, hogy xarul vagy, magad alatt vagy és magányosnak érzed magad. Lehet, hogy pont onnan jött volna a segítség, ahonnan nem is várod. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a rokonok nem xarnak le, de lehet, hogy valaki meghallja a segéjkiáltásod és elkezd foglalkozni veled. Ninden esetre, ha úgy érzed, nyugodtan írj rám, szívesen beszélgetek veled!
2021. dec. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
31%

#30

Én nem tudom, hogy te melyik vagy, de ha a 22-es, akkor tanuld meg, hogy aki a válaszát a többi válaszadó lecseszésével kezdi, az ne számítson magas pontszámra! Utána meg még reklamálni is,...na ezt nem szokták szeretni.

2021. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!